Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja sam takođe neuk, samo prenosim šta sam pročitao na ovoj temi. Tako da pojma nemam, čovek rekao ubacite ja ubacio, sve šljaka savršeno tako da ne postavljam pitanja.Poziva se neko od vas pametnijih da se javi na temu! :)

Link to comment

Nem pojma, i ja poslušao ljude. Apdejtovao spisak trekera u torentu. Hvala još jednom! Idem da čačkam još malo, postajem sve zadovoljniji...

Link to comment

Trakeri su serveri koji spajaju seedere i leechere.Nema potrebe da kopiras ceo spisak za svaki torrent, imacets gomilu onih koji ne rade, a primetio sam da i to zna da uspori skidanje. Pogledaj tacku 6 ovde.

Link to comment

ne znam da li je ovo prikladan topik al da probamcitam sad oko trakera pa reko da kazem da imam naloge na nekim (mislim da su i dalje)privatnim trakerima (ScienceHD, demonoid, TorrentDay,eBookVortex... ) a zakljucio sam da je moja poslednja privremena degragacija brzine neta ipak previse i da ne mogu da odrzavam naloge. pa ako neko ima potrebu za nekim od ovih naloga, nekog bonusa ili pozivnice neka se javi :Dda ne bude zabune nista ne prodajem ili ne menjam, samo ustupam ako nekome treba da naloge ne bi ugasili :)

Edited by Далибор
Link to comment
Ogranici upload ako vec nisi (kod mene je 5KB).
Zašto tako malo? Ljudi, delite, nemojte samo uzimati, to je osnovno.
Nema potrebe da kopiras ceo spisak za svaki torrent, imacets gomilu onih koji ne rade, a primetio sam da i to zna da uspori skidanje.
Nema potrebe za torente koji imaju dovoljno veliku brzinu DL-a. Za one sporije je poželjno. I da, gomila njih neće raditi. To usporava skidanje jer će µT pokušavati da oživi te koji ne rade, trošeći neminovno tako i deo protoka. Zato mrtve trekere treba izbrisati odmah na početku.
Link to comment
ADSL mi je 1536/256. Neka dele svedjani i rumuni :D
Fora je da deliš koliko možeš, ne više ali ne i manje. Torentaška zajednica zavisi od toga. ;)Maksimalni upload ti je znači 32 KB/s. Možeš da staviš cca 70% tog kapaciteta bez ikakvih posledica po brzinu skidanja. Dakle, 20 KB/s bi bila korektna veličina u tvom slučaju a ne 5 KB/s. Kod tebe to baš nikakvog uticaja neće imati na brzinu a tih 15 KB/s može nekome da pomogne.@LrdTixati v1.85 is now available Edited by Jolly Roger
Link to comment

U teoriji je 32, u praksi oko 25. Sto vise pustim, losije mi radi surf. Moja fora je da ogranicim sto je moguce vise, drzim na seedu non stop, nema opomena za hit&run, negde dobijem i bonus poene sa kojima odrzavam ratio, ako nema bonus poena tu je ratiomaster... i tako, zivotarim :)

Link to comment

Nemoj pogrešno da me shvatiš, sve je ovo samo sugestija, da ne ispadne kako ti pametujem. Poenta je ne biti sebičan i pomoći koliko se može. I da, odlično znam kako je teško (pošteno) održavati dobar ratio na pojedinim privatnim trekerima.Što se surfa tiče, moje je iskustvo sasvim drugačije. Meni je max UL 64 KB/s, držim ograničeno u µT-u na 40 KB/s i nikada nisam imao problema. No dobro, da ne širim priču, ti najbolje znaš šta ti je činiti.Još nešto: ratiomaster is so passé, mRatio je sada glavni baja. ;)

Edited by Jolly Roger
Link to comment

Koristim UTorrent i imam jedan problem. Kada hocu da skinem jedan fajl sa torenta ranije mi je izlazila opcija da izaberem iz torenta sta hocu i ja izaberem i nema problema. Ali sad mi vise ne daje tu opciju. Kako da namestim to? Necu da skidam celu sezonu serije kad mi vec treba samo jedna epizoda.I jel ima neko pozivnicu za ArenaBG?

Link to comment

Ako mislis na Pirate Bay i magnet linkove, pricali smo vec o tome. Ne secam se da li je pronadjeno neko elegantnije resenje, ali nakon sto krene download, mozes da odes na Files tab i "dont downloadujes" nepotrebne fajlove/epizode.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...