Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

To sam uradio pre nego sto sam procitao tvoj post. Ipak...Download folder mi je bio na drugoj particiji, za storage. Kada sam sve prebacio samo sam opet definisao gde da idu downloadi i finished downloadi i on je skapirao sam verifikovao da je zaista skinuto 88% i nasstavio dalje. Potvrdjujem tvoju pricu da neko sledeci put bude siguran :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovajjj, ako se ne pojavite neko vreme (tačan vremenski period nepoznat) na Demonoidu, onda će vas izbačiti.Na šta je spao ovaj svet... sve sam go prevarant i lažov.

Link to comment
Ovajjj, ako se ne pojavite neko vreme (tačan vremenski period nepoznat) na Demonoidu, onda će vas izbačiti.Na šta je spao ovaj svet... sve sam go prevarant i lažov.
Ja se nisam pojavio već duuuuugo, i sad sam se uplašio ali nije! treaš invajt?
Link to comment

Svašta. To je, izgleda, neko novo pravilo. Dešavalo mi se da se tamo ne pojavim po pola godine, a još mi je živ nalog. Za svaki slučaj sam se maločas tamo zapljunuo.edit: jedino što sam na tu temu u FAQ našao je:Can you delete my account? No. But you can stop using it and the site will automatically set it as inactive after some time.

Edited by Anonymous
Link to comment

Ostavite da se seeduje neki šupenderski sitni torrent (čisto da se išta dešava preko vašeg accounta) i sigurni ste, ne morate da se logujete i štatijaznam...

Link to comment

imam cudan problem sa µTkada ga ukljucim na poslu cesto blokira intenet wifi mrezu, tako da moram da restartujem modem. kuci isto imam wifi i sve fercera super, nikada se nije pojavio slican problem. drugi torrenti rade normalno i kuci i na poslu.

Link to comment

kad pochnem da skidam bez obzira koji je odnos seeds/peers kreche sa max. malo preko 100kb/suntitled.jpga onda posle par minuta pada na odvratnih 2-3kb/s pri istom odnosu seeds/peersuntitled1.jpgpre nisam imao takav problem, sad mi se to deshava sa vechinom fajlova koje pokushavam da skinem...da nisam neshto zeznuo u Options obzirom da sam skoro reinstalirao program?...

Link to comment

Da nisi kojim slucajem ogranicio previse upload. Ili mozda download? Probaj instaliraj µT 2.0. Ili nadji neki torrent sa mnogo sidera, recimo neki Open Office ili Linux distro... Javi sta se desava nakon ovoga...

Link to comment

download je na unlimeted, a upload na 1kb/s i tako mi je bilo uvek i do sad nisam imao nikakvih problema...pre neki dan sam ga "testirao" sa nekim malim folderom (novi album Muse-a :) ) i skinuo ga je brzo sa dobrim protokom...jedino da probam da instaliram 2.0?!...

Link to comment
download je na unlimeted, a upload na 1kb/s i tako mi je bilo uvek i do sad nisam imao nikakvih problema...
Koja si licercina, uuuaaaaaa! :)Probaj da podignes upload na 10kB/s pa javi da l' ima promena...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...