Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Сутра изгледа. Зове се ‘Дерби у кафани Аутокоманда’ то је ваљда по књизи некој немам појма али обећава свакако.

Link to comment

Milenko Pavlov je nas 😁 ne znam ko bese vas, mozda Ljuba Bandovic

 

Edit: po knjizi "Derbi" Dragise Kovacevica, mada ne znam kako nesto igrano moze da se pravi po njoj. To su anegdote igraca i trenera, kao i izvestaji sa svi do sada odigranih utakmica Zvezda - Partizan.

Edited by pantelia
  • +1 1
Link to comment

Ja imam knjigu Derbi iz neke 88-e, tu nema nikakvih kafana, samo izvestaji, statistika i jedno 30 strana anegdota. Jedino ako Dragisa Sosko nije u novo izdanje ubacivao te gluposti

Link to comment
5 minutes ago, pantelia said:

Ja imam knjigu Derbi iz neke 88-e, tu nema nikakvih kafana, samo izvestaji, statistika i jedno 30 strana anegdota. Jedino ako Dragisa Sosko nije u novo izdanje ubacivao te gluposti

To je nova knjiga... Tu o Derbiju imam i ja, odlicna je. Izvestaji sa svih derbija.

Link to comment
Quote

Своједобно директор Студија Б, власник прве спортске телевизије у Србији „СОС канала” и вазда новинар хемингвејски вешто је слагао реченице

:ajde:

  • Haha 2
Link to comment

gledam na hrvatskoj areni dinamo paok, komentator božo sušec. razlika između njega i random komentatora novije generacije meri se svetlosnim godinama

 

 

  • +1 3
Link to comment

pri tom čovek komentariše klub iz svoje zemlje/grada u međunarodnoj utakmici i ni jedan jedini put nije povisio glas niti histerisao kao ovi domaći pavijani

  • +1 5
Link to comment

Pričao je Sušec kod Stankovića kako ne vidi živog čoveka kad dođe da radi prenos za AS, samo se čuje sa režijom koja je u BG i to je to...

Link to comment
On 3. 3. 2024. at 22:36, pantelia said:

Ja imam knjigu Derbi iz neke 88-e, tu nema nikakvih kafana, samo izvestaji, statistika i jedno 30 strana anegdota. Jedino ako Dragisa Sosko nije u novo izdanje ubacivao te gluposti

Ja sam čuo daje dodirnuo svaku stranu svojim glupakom…

Link to comment

Jbt, sad puštaju špansku ligu na PL TV, samo da bi nas primorali da gledamo 17 reklama za kladionice na Arena Premium. Jel smeju oni da rade ovo?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sad u nedelju je bila i košarka na PL TV. Kapiram da idioti jednostavno zaborave da vrate signal PL-a nego ostane Arena 1 i tako teraju dok neko ne primeti. Nema šanse da to nije kršenje prava ali očigledno im se može.

  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo sad skrembluju potpuno PL kanal, da ne bismo gledali analize iz studija, ko vele možda se neko zajebe pa prebaci da gleda reklame na Areni1. Ovo je već potpuno sumanuto što rade. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...