Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Bolje da pokažu volju da promene ovakav™ rts, slabo nešto vidim akcije u tom smeru. Jedini Boško nešto probao pa ga saleteli sa svih strana. Kao ne sme se provaliti, nikako nasilje, samo demokratski. A za nasilje koje rts provodi svakodnevno nad građanima, to ništa, nego ajde u blato sa Orlićem i Božićkom.

Link to comment

Predstava, u kojoj učestvuju 3 predsednika stranaka i član glavnog odbora SNS-a. Lutovac u manjini, Orlić i Dačić se dopunjavaju, ovaj prvi došao sa upakovanim scenarijom, ima svoju priču, kao i svi iz partije, kidiše na Tajkunske stranke, ubraja i Lutovca u tu grupu...

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

Link to comment

Pa ovaj RTS je čudo! 

Redovno prave političke emisije koje nikog ne interesuju i u promašeno vreme,...čisto gubljelje vremena,... mazanje očiju,...privid demokratije.

Posle mnogo vremena su uboli aktuelnu temu, gde imaju sagovornike koji mogu da zakuvaju neku konstruktivnu raspravu i onda prekidaju zbog oročenog vremena emisije, jer film tobože ne može da sačeka. 

Pa ljudi moji??!!

 

  • +1 1
Link to comment
Sad sam premotao da gledam, Lutovac sa pistaljkom oko vrata :kecman:
[emoji1][emoji1] zezas?!
Eto ja prizivala klepetusu, ali pistaljka je ipak elegantnija. Pisi jel je upotrebio ikako [emoji3]
Link to comment

Ova emisija sa ovom minutazom treba da ima maksimum 2 sagovornika, ovako je besmisleno, niti ima vremena da se odgovori nekom, niti vremena da se odgovori na pitanje. Lutovac je krenuo jako, ali kasnije nije imao vremena da kaze sta hoce, plus njegov manjak liderstva, bar se meni cini tako. Dzabe protracih vreme

 

@Jumanji nije je upotrebio, Orlic je napadao standardnom pricom o tajkunima, ali nije ga dovoljno iznervirao :)

 

Pobednicka izjava Orlica, oni u ovom sazivu skupstine pokazuju kakav nivo treba da bude, za razliku od prethodnih saziva kad su se cupali mikrofoni, svirale gitare itd :kecman:

 

Radulovic otisao toliko desno, mislim da je blizu Tokija

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, msv said:

Romario daje fudbalsku paralelu

 

 

Jos samo da je dodao da se na kraju utakmice igrac koji je igrao rukom proglasi za golmana i pravila nisu prekrsena :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...