Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

1 hour ago, pt 2.0 said:

 

ima i ovo. nisam proverila izvor, sad došla kući i palo mi nebo na glavu, a dan mi je ionako teško sranje.

 

 

Odem na sajt "Emisione tehnike", pogledam malo organizacionu strukturu, vidim da je članica Nadzornog odbora i neka Biljana Rakić, vlasnica ovog Twitter naloga i sledeće biografije:

 

Quote

Биљана Ракић

Рођeна јe 1987. годинe, из Бeограда, мастер eкономиста – Факултeту за eкономију и политичкe наукe у Бeограду. Запослeна у Aгeнцији за заштиту животнe срeдинe у Бeограду. Имeнована за члана Надзорног одбора JП „Eмисона тeхника и вeзe“, Рeшeњeм Владe Рeпубликe Србијe 24 бр. 119-8909/2015 од 20.08.2015. годинe.

 

Ispostaviće se da je informacija zastarela i da je ona sada član Veća Gradske opštine Vračar gde joj i stoji updateovana biografija:

 

Quote

Рођена је 1987. године у Ивањици, где је завршила гимназију. Дипломирала на Факултету за економију и политичке науке, а потом на Факултету за финансије, банкарство и ревизију „Алфа БК Универзитет“ стекла је звање мастер економиста.
У периоду од 2013. до 2015. године радила у кабинету директора Агенције за заштиту животне средине – Министарство животне средине.
У периоду од 2015. до јула 2016. радила као млађи саветник у Групи за јавне набавке Министартва здравља.
Од 2015. до 2016. године била је секретар Комисије за стручне испите здравствених радника у Министартву здравља.
Такође до 2016.године била је секретар Надзорног одбора Буџетског фонда за лечење обољења, стања или повреда које се не могу успешно лечити у Републици Србији.
Члан је Надзорног одбора „ЈП Емисионе технике и везе“ од 2015. године.
Од 2016. године преузима дужност члана Већа Градске општине Врачар, задужена за социјалну и дечију заштиту.
Говори енглески језик. Удата и мајка једног детета.

 

Onda malo spustim stranicu, i vidim da je član istog i izvesni Predrag Đurić:

 

Quote

Рођен je 1995. године. Дипломирани инжењер информатке. Од 2016. године запослен у Oпштини Врачар, у Одељењу опште и заједничке послове – Одсек за информатику. Од 2016. члан Изборне комисије ГО Врачар.
Поседује сертификат за писање пројеката. Члан Савета канцеларије за младе ГО Врачар.
Полазник многих међународних кампова и семинара у организацији ЕУ у области Омладинске политике.
Рођен и одрастао на Врачару.

 

Ne znam uopšte šta mi bi da istražujem preduzeće "Emisione tehnike i veze".

  • Hvala 2
Link to comment
12 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

Дипломирала на Факултету за економију и политичке науке, а потом на Факултету за финансије, банкарство и ревизију „Алфа БК Универзитет“ стекла је звање мастер економиста.

Solidan procenat neobrazovanog SNS kadra je završio ovu smejuriju od škole u ekspresnom roku, neposredno pred dolazak na vlast. Neki i 20 godina nakon srednje škole...

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Fakundo Sava said:

Jel ona ima neke veze Biljanom Popović Ivković dosta liče,

do skoro sam mislio da je to jedna ista žena 

smejem se u reakciji zato što sam pomislila bukvalno isto to - jebote, još jedna kiborg žena, kao ona BPI.

BPI 2.0.

Link to comment
7 hours ago, pt 2.0 said:

Solidan procenat neobrazovanog SNS kadra je završio ovu smejuriju od škole u ekspresnom roku, neposredno pred dolazak na vlast. Neki i 20 godina nakon srednje škole...

al super im se zovu ovi fakulteti, zamalo pa ko kod daška i mlađe - fakultet za studiranje :lolol:

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Kako ih nije sramota da puste ovakav snimak koncerta Ćole na RTS2?!

Ovo kao je eksportovano za YT. Toliki je mali bitrejt da su na pokretnim kadrovima užasni artefakti.  Ok, slika jeste televizijska, ali je mnogo tanak bitrejt.

 

Proverio sam i na EON, EON WEB, RTS Planeta kao i na ETV Dvb-t2.

Svuda isto. Danas tokom koncerta iz Beča slika je bila odlična.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...