Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

On 22.9.2020. at 0:29, Frank Pembleton said:

Vratio sam da pogledam...
Baš me oraspoložila...
Mogao je klempavi da malo "fula"...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Odugovlačio, pričao, vrpoljio se....fulao koliko je mogao, ....da je bakuta stigla makar do 15, prošla bi. 

Link to comment
 
Odugovlačio, pričao, vrpoljio se....fulao koliko je mogao, ....da je bakuta stigla makar do 15, prošla bi. 
Ma da šalim se ja. Mislim da sam provalio negde i da je ono wink wink pogrešio...
Samo mi žao bakute. A ovi dilberi da su bili prisutni u zadnjoj igri sigurno bi bilo mnogo bolje...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Bas stvarno, super je bila baka, inace poteru iybegavam da gledam, od kada me je jednom Memedovic iznervirao,, ali sad jesam, i nije mi bilo zao..pa kad su joj saigraci navalili na vecu sumu, a i voli Milinkovic da navlaci, jbg:D

Link to comment

(Nova.rs) Kandidati za direktora RTS-a i Bujošević i Olivera Jovićević

Quote

Upravni odbor Radio televizije Srbije (RTS) usvojio je pet prijava za generalnog direktora RTS-a, od kojih četiri usvojene kandidature dolaze iz javnog servisa.

 

Kako je saopštilo Udruženje novinara Srbije, na današnjoj sednici Upravni odbor RTS-a je konstatovao da od 12 pristiglih prijava samo tih pet kandidata pravno-formalno ispunjavaju uslove konkursa za direktora javnog servisa.

 

Usvojene kandidature koje dolaze iz javnog servisa su od generalnog direktora RTS-a od 2015. godine Dragana Bujoševića, autorke emisije “Upitnik” Olivere Jovićević, urednika Jutarnjeg programa RTS-a Vladimira Palikuće i Stanislava Veljkovića, koji je 35 godina u javnom servisu bio na deset različitih pozicija, dok je peta usvojena kandidatura od bivšeg člana Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Miloša Rajkovića.

 

“Prijave, koje nisu ispunile uslove konkursa su Budimira Markovića, Đure Mrđe, Svetislava Nedeljkovića, Vladana Rakića, Milene Vučetić, Slobodana Orlića, kao i prijava Aleksandra Vučića koju je, kako je ranije u medijama najavio, Kreativni tim Pokreta za preokret dostavio Upravnom odboru”, navodi se u saopštenju UNS-a.

 

Predsednik Upravnog odbora RTS-a Vladimir Vuletić najavio je da sledećeg utorka na zatvorenoj sednici UO RTS-a sledi razgovor sa kandidatima čije su prijave usvojene, a da će Upravni odbor u skladu sa pravilnikom, u roku od 45 dana imenovati generalnog direktora RTS-a.

 

Edited by msv
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...