Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Bas je cudan ovaj forum, da ne kazem tezak, ili da ne kazem teski ljudi neki [emoji848]

Svemu nadjete manu ili skriveno znacenje ili nesto cega nema ili da se opljune, sta fali... to je tako in, jer daaaa svi imamo misljenje [emoji4]

 

Tteba prihvatiti stvari takve kakve su... ponekad, bice lakse

 

 

 

 

Link to comment

Meni ovo simpatično. Ne mislim da će srušiti Vučića, ne znam da li su ljudi koji su ovo radili neki ultradesničari koji imaju sliku Ljotića u novčaniku, ne znam ljude, ali čin kao čin je simpatičan. Ne mora se sve ni kontekstualizovati niti morati znati komplet priča i svi ljudi, jer onda ne bismo nikad ništa komentarisali. Ok, drugari iz medija znaju malo više, mi koji ne znamo, za sriću nam ni ne treba puno. 

Link to comment
6 hours ago, renne said:

Da znaš.

Opasan horor

 

Ma bezi. Doduse, nisam gledao jedno 15 godina, ali ne bih ni sad. 

Pre bih gledao The Texas Chain Saw Massacre iliGrugera kad onom prsti krv po plafonu

Link to comment
9 hours ago, renne said:

Da znaš.

Opasan horor

 

Ma bezi. Doduse, nisam gledao jedno 15 godina, ali ne bih ni sad. 

Pre bih gledao The Texas Chain Saw Massacre ili Kruegera kad onom prsti krv po plafonu

Link to comment
16 minutes ago, keitel said:

Sinoć su najzad reprizirali Poslednji čin. Mogu da se lome koplja koliko hoće, ali ono kako Sava Mrmak predstavi ostaje u istoriji zanavijek.

Ma jok bre, komunjarska propaganda, UDBA dala pare...

 

Uostalom, svakom svoj Mrmak :fantom:

 

 

 

Link to comment
23 minutes ago, keitel said:

Sinoć su najzad reprizirali Poslednji čin. Mogu da se lome koplja koliko hoće, ali ono kako Sava Mrmak predstavi ostaje u istoriji zanavijek.

sinoć bila poslednja, četvrta epizoda

Link to comment

Poslednji cin razvaljuje..

 

Taman da se uporedi koliko je za poslednjih 30-40 godina sve oslo u materinu. 

 

Nateralo me da sinoc malo googlam o Kalabicu, izdaji ili laznoj pici o izdaju, cetnicima..gadna tematika. 

Link to comment
1 minute ago, namenski said:

Ono, nije da nije gadna, ali ne znam cemu dileme: Kalabica smo rehabilitovali, djenerala takodje, sve je u redu u najboljem od najboljih svetova...

 

Da, ovo do sinoc nisam znao. 

 

Tacno se zapitah..koji bre Q, sta je ljudima ?

Link to comment

Ima predaje:

 

Quote

 

Radio-televizija Srbije (RTS) uputila je izvinjenje javnosti pošto je u prilogu emitovanom u Jutarnjem programu jednom od anketiranih građana zatamnjen natpis na majici na kome je preko mape Kosova u bojama srpske zastave bilo ispisano "Nema predaje".

 

RTS je u izvinjenju naveo da je natpis "blurovan" greškom urednika. 

 

 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=02&dd=21&nav_category=12&nav_id=1508679

Link to comment
On 17.2.2019. at 8:52, namenski said:

Kalabica smo rehabilitovali...

 

On 17.2.2019. at 8:54, SNARC said:

 

Da, ovo do sinoc nisam znao. 

Resenje o rehabilitaciji je prosle godine ukinuo Apelacioni sud i vratio sve na ponovni postupak.

Edited by variola
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...