Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Olja Kovačević je kao mala izgleda bila fascinirana italijanskom televizijom, oni su pioniri u ovim programima sa polugolim ribama, šljokicama, opštim veseljem i razdraganošću, frenetičnom publikom, tako da se sada svake nedelje uveče na RTS-u slavi Nova godina ... S tom razlikom što su tamo režiseri malo veštiji pa ne hvataju u krupnom kadru učesnike sa grčem na licu, a treba da budu veseli ...

 

Ono malo što smo upratili, Kosjerina je još najspontanija, ona je tu najmlađa pa je još uvek mladalački razigrana i razdragana ...

 

kapiram da nije ona nego neki matori zakulisni bard "dobre televizije", ali ubo si, 1/1 italijani. što je i logično s obzirom na direktan uticaj italijanske televizije na našu u ranijim decenijama (ne znam sad konkretno mnogo o time, ali nešto sam slušao)

Link to comment

ovaj šou je 1/1 olja kovačević što se vidi najpre po nedostatku dobrog, bilo kakvog, ukusa. operacija od dobrog ukusa uspešno obavljena u samom detinjstvu. svako ko je ikada imao priliku da radi u prisustvu iste zna o čemu govorim.

 

najčešće poznavaoci™ idu na tu priču c/p, sad dal žabara(rai), dal engleza(bbc) pa smo zato bili uvek uskraćeni za postojanje autentičnih tv stvaralaca, a i to što smo se koprcali u šou programima uglavnom je bilo za koplje ispod tv zg-a. jedini originalni proizvod tv bg-a u domenu šou programa je bio crnobrnjin petkom u 22, dok je obraz uz obraz bio žabarski c/p uz fantastične scenariste.

 

ovaj šou je direktan proizvod sujete o. k. jer je izvisila za tlzp pa sad udri, bio prvo onaj skandal sa kojom, pa sad ovo. a između nešto nalik na tlzp.

Link to comment

Evo ja mogu da gledam ovo miljkovićevo umetničarenje. Grlom u jagode 2k. Meni je to super. Dakle ima dobrih stvari na rtsu. Ali brate himene hefaco, daj dani malo dušom. Odmori od vitezovanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...