Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Ponekad  preteruju sa etno emisijama iz istočne tzv. Srbije- vampiri, Muma Paduri, crna svadba, daće za života, ona muzika, gajde i ciguljanje violina. :frust:

Edited by halloween
Link to comment

Da, antropološko- etnološki autorski serijali RTB Beograd. Ovi koje sam navela su najkarakterističniji, pa ih valjda zato svaki čas repriziraju.

Edited by halloween
Link to comment

I dalje mi nije baš jasno. Shvatio bih da bilo koji SK kanal prenosi ijednu od tih utakmica, ali nijedan ne prenosi.

 

Opet, teško mi je da shvatim da u HD-u mogu da gledam jedino naknadno, a ne mogu u prenosu i to u jbnj dve hiljade sedamnaestoj sve sa DVB-T2, koji je potpuno usvojen već više od dve godine...

Link to comment

Sad sam se "malo informisao"

Do PTC je, izgleda.

Oni tripuju da ako puste na HD niko neće gledati PTC 1 a tu su im reklame i frka im da padne gledanost...

Naravno, ja pošto kupio poto prodao ovaj info...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ali sav drugi sport im ide na hd-u, fudbalska reprezentacija, tu je još veća gledanost, Zvezda je bila na hd-u, tu im je bila nejveća gledanost,  liga šampiona, WC u fudbalu, odbojka..

 

Samo tenis nije bio, dok su ga prenosili tj dok je igrao Nole, i sad košarka. U stvari videćemo fud. reprezentaciju danas, možda su promenili politiku

Link to comment

I Šarenac je kenjao kako imaju mnogo reklama i biće problema da ih uguraju. Debili kao da ne znaju koliko traje "minut odmora" u košarci. Šta ste prihvatali reklame ako nema kad da ih pustite. Ako ne puste reklame u sekund kad neko zatraži tajm aut obavezno zakasne da se vrate. Biće nerviranja... Mislim da im je ta teorija oko HD-a bušna. Dosta ljudi koji ima RTSHD i dalje gleda na 1 ili 2. HD je za entuzijaste. :D Kad postane gusto ionako bih se i ja prebacio na SD jer HD kasni taman toliko da cela zgrada izvrišti šta je bilo.

Edited by Renegade
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...