Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Najruzniji automobili

Featured Replies

  • Author

Ovom ni ime ne znam, može recimo ''Odžačar''261736_maxk.jpg

  • Replies 342
  • Views 109.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • MG Cyberster nije los od nazad dok ne upali zmigavac

  • vracharac
    vracharac

    Tesla cybertruck. Postoji jedan u Beloj Crkvi. Kontejner na tockovima

  • autsajder
    autsajder

    Treće stop svjetlo je u jednom trenutku premješteno sa donje ivice zadnjeg stakla na gornju, ispod krova, tj. propisano je da mora da bude tu. Ima smisla jer se postiže upadljiv efekat trougla kad se

Posted Images

Gde njega da zaboravim , Daihatsu Bee - 1951, sa sva tri točka :lol::lol:81b59e74f18967690d7547e14769b03f.jpg

  • Author
renault-megane.JPGSećam se kad su u reklamnom spotu za ovaj auto prikazivali ženske pozadine. Behu to lepe guze, ali njegova je definitivno katastrofa.

nakon malo duzeg suvozackog iskustva u prijusu...automobil je krs. na papiru i na slikama i kao koncept - wowza. kada sednes, tragedija. prednja konzola ogromna, kabasta, jede prostor za noge, materijali sugavi, sve tvrda plastika ko kod mene u astri, al za mnoooogo vise para.benzinski motor skici ko sasav, bucniji je od mog 1.4.covek koji vozi priusa se zali da je nevidjeno tvrd.sve u svemu, morace da se jos malo potvrde. kola prvo treba da budu kola, a tek onda stav.

  • Author

Da, ali tu je pre svega naglasak na manjem zagađenju vazduha i zato je sve prilagođeno tome, pošto je hibrid. Znaju oni zašto ga ne prave u ''običnoj'' varijanti.2006-toyota-prius.jpgToyota-Prius.jpg

nemam nikakav problem da kola budu hibrid, cak stavise. imam problem da su kola unutra ruzna, tvrda i da izgledaju jeftino za 20 i kusur hiljada evra (kod nas cak 25 ili 27, cini mi se).

  • Author

Ne znam, verujem tvojim utiscima, a lično se nisam vozio u tome. Na svim forumima na kojima sam bio dizajn je dobio loše ocene, zato sam i postavio slike baš na ovaj topic.Verovali ili ne, ovo se još uvek i pravi:IndiaHindustanAmbassador.jpgHindustan Ambassador je u osnovi Moris iz 1948. Proizvodi se u Indiji.

meni je ovaj strasno ruzan, ne znam kako to ljudi vole?smart-car-1.jpg

Smart rula.... angry.png

  • Author

Neka rula nekom drugom, i meni je ružan, bar taj model.Ameri su baš bili u formi...Buick_Le_Sabre_Concept.jpg1951 Buick Le Sabre.

nakon malo duzeg suvozackog iskustva u prijusu...automobil je krs. na papiru i na slikama i kao koncept - wowza. kada sednes, tragedija. prednja konzola ogromna, kabasta, jede prostor za noge, materijali sugavi, sve tvrda plastika ko kod mene u astri, al za mnoooogo vise para.benzinski motor skici ko sasav, bucniji je od mog 1.4.covek koji vozi priusa se zali da je nevidjeno tvrd.sve u svemu, morace da se jos malo potvrde. kola prvo treba da budu kola, a tek onda stav.
haha, kiselo grozdje. taj sto se zali verovatno kao i 99% crnogoraca nikada nece prezaliti golf II. to sto motor (citat:) skici ko sasav, takav je svaki japanski benzinac - prosto se vrti visoko, takva kola ljudi prave, take it or leave it. i moj nisan micra od 1000 ccm se imao rad motora kao roj komaraca u frontalnom naletu, jugo 45 je za njega maca koja prede. to sto ta toyota pravi na 5000rpm, TDI radi na 2000rpm - tako da sto se mene tice nema dileme.back to topic - ne znam sta je sa vama ljudi, 90% stvari koje ste postovali su klasici - u pozitivnom smislu - sa izuzetkom lade i azteca koji je slazem se najruznije vozilo na planeti, uz jos jedan kineski SUV slicne fizionomije a meni nepoznatog imena.

Edited by gazza

Verovali ili ne, ovo se još uvek i pravi:Hindustan Ambassador je u osnovi Moris iz 1948. Proizvodi se u Indiji.
vozio se. ako je put ravan i prav, iskustvo je prijatno. vozilo ide na naftu i ima oko 35 KS. dovoljno za samoubilackih 100km/h u indiji. yeah, rock'n'rolll!

Edited by gazza

haha, kiselo grozdje. taj sto se zali verovatno kao i 99% crnogoraca nikada nece prezaliti golf II. to sto motor (citat:) skici ko sasav, takav je svaki japanski benzinac - prosto se vrti visoko, takva kola ljudi prave, take it or leave it. i moj nisan micra od 1000 ccm se imao rad motora kao roj komaraca u frontalnom naletu, jugo 45 je za njega maca koja prede. to sto ta toyota pravi na 5000rpm, TDI radi na 2000rpm - tako da sto se mene tice nema dileme.
posto vozim astru od 1.4 l ciji kilavi obrtni momenat od 125nm stize tek na 4000 obrtaja, vec se navikoh na visoke turaze. prius je nesto drugo, zvuk je dosta neprijatan i mozda - subjektivno- neocekivan. kola izgledaju ruzno, al svemirski, a onda pocne skicanje.skici i alfa, al lepo :)
  • Author

Ovo je valjda trebao biti neki sportski pick up, šta li ...nashamino.jpgNash Amino

Multipla je uzasmultipla.jpg

Edited by Tazio Nuvolari

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.