Jump to content
IGNORED

Nemacka


paculla

Recommended Posts

ti si moj davno izgubljeni brat ma mogla sam u teoriji, ali idem nocu kad sve ono fercera najlepse, a nemam aparat da valja.
samo da preciziram, volim iskljucivo luna parkove, a ne vasarsku atmosferu (vasar - gomila pijanih ljudi koji bauljaju ulicama).offkoji su najbolji luna parkovi u evropi? jel bio neko u nekom velikom parku? Edited by kojot
Link to comment
koji su najbolji luna parkovi u evropi? jel bio neko u nekom velikom parku?
ne znam koji su najbolji, bio sam samo u europaparku i na prateruprvi je bolji za rolerkostere i slicne velike stvari, prater je bolji za ostale zanimacijee europark ici obavezno leti kad je pakleno vruce, ima dosta vodenih zanimacija koje inace mozes samo tuzno da gledasili da skupis hrabrost i volju da prelezis posle upalu plucainace, moja prva voznja na rolerkosteru je bila bas tamo (najbrzi i najvisi koster u evropi, mnogo zajebano kada se vozis pozadi, pa on krene da savija na onom prvom brdu i cujes kako oni ispred vriste a ne vidis ih vise :) ):http://www.youtube.com/watch?v=R3JCKTXtwro Edited by Zverilla
Link to comment
samo da preciziram...
samo da preciziram, od ovih sto bauljaju po oktoberfestu, pola ih je pijano, a nas druga polovina se vozila po onim cudima.ti bi uzivao. i ja sam, dok mi nije pripala muka.i da - izbegavaj vikend.
Link to comment
koji su najbolji luna parkovi u evropi? jel bio neko u nekom velikom parku?
Ja bio ovde u sklopu 1 apsolventske ekskurzije, rekose da je 1 od na'aćih u Evropi. Mislim da je 45e bila dnevna karta + prevoz iz Ljoreta.Ima stvarno dosta toga ali meni i drustvu su najzanimljiviji bili attraciones fuertes odnosno 3 najzajebanija rolerkostera i 1 slobodan pad sa 100 metara. Sve je odlicno i mogao bih bez problema da zivim tamo bez da mi dosadi, jedino je cekanje u redovima smorilo... bar po sat vremena za ova 4 mada sam cuo da nije stalno tako.
Link to comment

EuroDisney :Hail: :Hail: :Hail: - tamo treba jedno 3 cela dana da provedes da bi stigao sve da isprobas. Ludilo! Tivoli - dobar, al' skup. Em platis ulaz u sam park 7,5 eur, em je skoro svaka voznja 8 eur.

Link to comment
huh.gif wtf?
malecni gumeni ljudi, koje (jednog po jednog) ubacis u čanče, pa lupiš nekim maljem u sa čančetom povezano postolje, da prebaciš gumi čiku u jedan od metalnih lotosovih cvetova-listova u velikoj kadi s vodom.ako pogodiš cvet dobiješ nagradu.ako promašiš dobiješ ništa.vašarska igra, no big deal. edit: u čast rasejanog. Edited by PointTaken
Link to comment
Tivoli - dobar, al' skup. Em platis ulaz u sam park 7,5 eur, em je skoro svaka voznja 8 eur.
kupis dnevnu kartu, isplati se :)+ nema guzveipak, voznje su losije od onih na prateru, a rolerkoster je relativno mali (bejah tamo 2005te, ne znam da li su dodali nesto novo)
Link to comment
kupis dnevnu kartu, isplati se :)+ nema guzveipak, voznje su losije od onih na prateru, a rolerkoster je relativno mali (bejah tamo 2005te, ne znam da li su dodali nesto novo)
Da, zaboravila sam da ima i dnevna karta, ja nisam kupovala jer je pljustala kisa tog dana, pa nisam znala isplati li se. I bolje sto nisam, nije bas neki dozivljaj zmureti na rolerkosteru jer ne mozes da gledas od kise. Ali ima raznih drugih zanimacija, moze se lepo zabaviti tamo. :)
Link to comment
  • 5 weeks later...

ostani u pragu :D salim se.ako si na par dana u pragu onda ne, a ako si duze onda bi mogao 1 dan do drezdena, do altstadt-a i na obalu elbe. ima sta da se vidi, pojede i popije, svakako.samo bih ja na tvom mestu pre skoknuo do wroclawa.

Edited by Parsons
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...