Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Ne znam gde da napisem pa cu ovde:

 

Ako neko zeli da kupi jeftini Linkedin premium za 13-17 evra, (ja sam sad kupio za 13, nekima daje cenu od 17 za godinu dana) moze to da uradi tako sto ce da prati sledece korake:

 

Na profilu u linkedinu promeni zemlju u Argentina i postal code u B 1228. Onda klikne na https://www.linkedin.com/premium/survey/?upsellOrderOrigin=premium_settings_upsell

 

Sledeci korak je da se prodje next next i da se dodje do opcija. PRva, mislim da je LinkedIn Career Premium. Godisnja cena je oko 12000 Agentinskih pezosa plus porez + mesec dana triala sto izadje na oko 14 evra. Nema potrebe za vpnom, obicna viza radi. Posle se lepo u profili namesti zemlja u kojoj ste i imate premium na godinu dana umesto za 140 eura/dolara za 13-17 evra za godinu dana. (Nema u linku referal prograama niti ja imam neku vajdu od ovoga. Samo friendly post) 

 

Edip: cisto da se osiguram: kupovina je ok. Cena je koja je recena. Ono sto ne garantujem je da linkedin ne prepozna "gresku" i krece da naplacuje stvarnu cenu  - mada ako je vec placeno 13 evra za godinu dana, ne znam kojim bi sistmom uspeli da dodaju jos 130 evra na kupovinu.

Edited by Baldrick S.
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Vredi 13e da me gledam vise someone viewed your profile :D 

hvala !

Edited by Lezilebovich
  • Haha 2
Link to comment
On 21.2.2024. at 19:31, Baldrick S. said:

Ono sto ne garantujem je da linkedin ne prepozna "gresku" i krece da naplacuje stvarnu cenu  - mada ako je vec placeno 13 evra za godinu dana, ne znam kojim bi sistmom uspeli da dodaju jos 130 evra na kupovinu.

 

Mozda bi bilo pozeljno da se iskoristi virtuelna kartica (ako banka nudi) pa nece moci da naplate i da hoce...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pritežemo malo stančić koji je žena nasledila, ako ima interesenata da uzme nameštaj za dnevnu sobu (TV polica, visoka vitrina sa staklenim vratima, mala vitrina i 2 police) slobodno neka se javi, vrlo povoljno dajem.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne uvaljujem nista, samo prosledjujem vrlo zabavan link za vauchere za a&o Hotele.

 

Ovde mozete da nadjete voucher (koji vazi 3 godine od dana kupovine) za 39 evra za 2 osobe za 2 noci plus besplatno za dvoje dece do 17 godina (u family room-u - privatna soba sa kupatilom) za gradove: Aachen, Berlin Kolumbus, Berlin Mitte, Frankfurt Ostend, Dortmund Hbf (hbf je glavna zeleznicka stanica), Dizeldorf Hbf, Nurnberg Hbf, Graz hbf, Kopenhagen Sydhavn, Venecija Mestre.

 

Ovde mozete da nadjete isti vaucer sa istim vazenjem sa istim osoba za 29 evra za Nuremberg, Düsseldorf, Graz, Dortmund, Frankfurt, Aachen.

 

Na linkovima u tekstu imate detaljna objasnjena kako se aktivira i bukiraju hoteli. Vauceri nisu na ime tako da mogu i da se poklone, proslede trecim osobama. U vaucer nije ukljucena lokalna taksa (ako postoji)

 

Ako pogledate raspolozivost vecina je u narednih par meseci (neki i vise) zauzeta ali s obzirom da vauceri vaze 3 godine (vaucer se dobija od hotela/u ime hotela a ne od provajdera a A and O tesko da ce da bankrotira) moze da se planira neki zanimljiv put. Ja kupio 3 komada, pa ako su slagali mene i ja lazem vas. :ph34r:

  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment
7 minutes ago, jms_uk said:

Hvala puno za ovo @Baldrick S.

 

Ja cu da pazarim jedan (i testiram uskoro) - vidim da su datumi za moj vikend u Dortmundu u maju (ove godine) zeleni.

 

Javi sta si uradio. Citam po komentarima da a and o zna da "uskrati" nosiocima vaucera "zelene" dane.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Baldrick S. said:

 

Javi sta si uradio. Citam po komentarima da a and o zna da "uskrati" nosiocima vaucera "zelene" dane.

 

Vaucer stigao na mejl za par minuta.

 

Izabrao datume, nista od dodatnih opcija (frustuk, early check in, late check out etc) i odmah:

 


Thank you for your booking at aohostels.com. The confirmation of the booking was sent to your e-mail address.

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

Vaucer stigao na mejl za par minuta.

 

I meni je vaucer stigao za par minuta.

 

Masala. Lep provod u Dortmundu!

  • +1 1
Link to comment

Ako nekoga zanima, Nothing Phone (1) 8/256, crni, korišćen nepunih godinu dana, originalni kabl koji nije korišćen plus kvalitetna Nillkin maska.

 

  • Wub 1
Link to comment

Prvi put čujem za ovaj Nothing Phone ali mi se sviđa :wub:

Što ga prodaješ, šta mu fali?? :eyebrow:

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Valkyrie said:

Prvi put čujem za ovaj Nothing Phone ali mi se sviđa :wub:

Što ga prodaješ, šta mu fali?? :eyebrow:

Ništa, bukvalno. Šalje prazne koverte i zgrće lovu 😉

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

Ništa, bukvalno. Šalje prazne koverte i zgrće lovu 😉

:covid19:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...