Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Prodajem veliki kavez za zeca/zamorca/cincilu. Jedva da je koriscen, uz njega idu i dve posude za zrnevlje ili sta god, jedna veca koja ne znam za sta se sve moze koristiti i pakovanje sena za podlogu. Cena 2000. Dimenzije vidite na etiketi sa cenom. Ja sam na NBg, a mogu poslati pouzecem pa onda vi snosite troskove transporta.

 

 

edit: posebna cena za clanove foruma, na kupindu je skuplje

DSC_0157a.jpg

DSC_0156a.jpg

DSC_0158a.jpg

Edited by gagilija
Link to comment
  • 4 weeks later...

Prodajem nekoliko Kingston micro sd kartica (bez adaptera) kapaciteta 64gb (klasa 10)

 

Cena 4.300 rsd (cena po komadu)

 

20150901_101721.jpg

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Evo ovako... Pre izvesnog vremena na kvizu sam osvojio nagradno letovanje u Grčkoj (Neos Marmaros, od 17. do 27. septembra, plaćeni put i smeštaj za dve osobe), ali drugar s kojim je trebalo da idem morao je da otkaže putovanje. Zato bih ponudio dve varijante zainteresovanim forumašima:

 

a) Prodajem kompletan vaučer za dve osobe (koji vredi 150 evra) za 90 evra.

 

b) Ako bi neko od vas želeo da sa mnom ide na letovanje, to slobodno mesto prodajem za 35 evra. Jebiga, treba me trpeti 10 dana, zato niža cena :)

Edited by Quizmaster
Link to comment

iskopao sam iz ormara dosta knjiga o šahu. datiraju iz vremena kada sam se ja a kasnije i juniori intenzivno bavili time. neke su vezane za pojedine velikane, neke za mečeve, neke za teoriju, neke za probleme. ako nekome trebaju ili zna nekog, može da ih uzme.

Link to comment

Ono putovanje u Grčku što sam nudio je rešeno. Uplaćen mi je neki honorar i javio se jedan prijatelj, tako da ću na kraju ipak iskoristiti nagradu. Verovatno se neću nešto nakupati, jer najavljuju na internetu da će temperatura biti oko 24 stepena svih dana.

Link to comment

iskopao sam iz ormara dosta knjiga o šahu. datiraju iz vremena kada sam se ja a kasnije i juniori intenzivno bavili time. neke su vezane za pojedine velikane, neke za mečeve, neke za teoriju, neke za probleme. ako nekome trebaju ili zna nekog, može da ih uzme.

 

Kao veliki ljubitelj šaha i nekad aktivni igrač na turnima i vojvođanskim ligama, zainteresovan sam. Hvala na ponudi, javio sam se u inboks :)

Link to comment

dok sam inventarisao po policama sa knjigama primetio sam da manjkaju (definitivno) dva naslova. verovatno je neko uzeo da čita pa.......

ako neko ima a višak mu je ili zna gde ima neka mi kaže.

 

radi se o "preopterćenju" artura hejlija izdanje mladost ZG i

"može i bez kavijara" j. m. simela iz HIT biblioteke. od ovog drugog ostali su mi samo fotokopiranji recepti u fascikli.

Link to comment
  • 4 weeks later...

"može i bez kavijara" j. m. simela iz HIT biblioteke. od ovog drugog ostali su mi samo fotokopiranji recepti u fascikli.

moze i bez kavijara je potpuni shecer od knjige :wub:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Imam polovan sat koji bih prodao-cena moze dogovor. Pukla mu je originalna narukvica ali ni to nije problem-mozete vi da zamenite a imam i ja ortaka sa finim izborom pa moze i on.

 

5c091c79be0e5c85af77a99ee6228c39.jpg

fe7e8e553a8c9d2276caae110b89b31a.jpg

c943d31bf294d2f86848c1ab29c4bf3d.jpg

3d11059a1b0146bede9dd3e5e83fda4d.jpg

2808c4a95f97ae77aafc047c57269ccc.jpg

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...