Jump to content
IGNORED

RIBA


Allegra

Recommended Posts

Oderi ga, obavezno. Ne samo krljušti, već oguli kožu komplet, kod tako velikih komada je kao đon i ima jak, riblji, algasti miris. Takođe, po sredini ćeš videti liniju tamnijeg mesa, duž bočne linije, to odstrani oštrim nožem, nema dobar ukus. U ostatku uživaj :)

Link to comment
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    14

  • Аврам Гојић

    13

  • wall

    8

  • darling

    8

Odro'sam ga narafski, glede te tamnije particije mesa, ne smeta mi. Ikre ima dobrih 2 kile, to uvek fali za corbu. Tolstolobik vazi za trash ribu, kad je mali 2-3 kg meso je bas lose i vodnjikavo ali kad je velik (sto veci!) to je vec druga prica. Medju najboljim fish paprikasima koje sam jeo do sad, visoko se kotira jednostavan recept gde ide tol. + domaca dimljena slanina, luk,zacini i vrlo malo vode.

Edited by Haralampije
Link to comment

Moj ćale je od njih pravio pljeskavice, povadi veće kosti, dva puta kroz flajš mašinu, luk, slantnica i začini, pa na tanjiraču

Edited by banatjanin
Link to comment
6 hours ago, banatjanin said:

Moj ćale je od njih pravio pljeskavice, povadi veće kosti, dva puta kroz flajš mašinu, luk, slantnica i začini, pa na tanjiraču

Ovo je vrhunska stvar!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...