Jump to content
IGNORED

pokrivala za glavu


Pikoleta

Recommended Posts

Gledam fotografije sa prijema kod Tadića& Josipovića. Ovde bi i Džon Vejn skinuo šešir, al' neki ne daju svoj kačket. Kačket moy!
:lol: isti vidojković, teleća glava...nego jel pisalo negde da će ove zime biti moderne šubare, to jest kape ušanke?
Link to comment
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pikoleta

    8

  • Hippie

    7

  • msmodesty

    6

  • le petit nicolas

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koje je boje tvoj? Moj je crven.Gledam fotografije sa prijema kod Tadića& Josipovića. Ovde bi i Džon Vejn skinuo šešir, al' neki ne daju svoj kačket. Kačket moy!
moj tamno braon. sad za sneg odlican!
:lol: isti vidojković, teleća glava...nego jel pisalo negde da će ove zime biti moderne šubare, to jest kape ušanke?
ako smem da primetim, ovih par godina od kako je udarila kriza, sve je moderno ako dobro stoji. nema para, ne moze mnogo da se birademokratizacija i individualizam, biti kreaativan za male pare. to je najmodernije
Link to comment
Nosim ovo ribarsko pokrivalo, kupio u očaju u Briselu kod Arapa na Avenue de Stalingrad kad sam po kiši tražio halvu ćeten. Svi mi se smiju. fishinghat.jpg
kad nemaju pojma.... skroz je slatko.. meni se svidza sve sto je vintage inspirisano....a282aa4cf7a7a904_fashion-mens-hats.preview.jpg
Link to comment
  • 5 months later...

"Ja vas ozbiljno opominjem da dođete preda me u jednostavnoj odori i pokriveni bogatim pokrivalom glave".Alister Krouli, Knjiga zakona, I/61

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
hajde preporucite neko pokrivalo za veeliku galvu u letnje dane. stil nebitan, sve mi stoji. :D
jos jedan srecnik!! i meni je baka govorila, vrecu da stavis na sebe odlicno ces izgledati.
Link to comment
jos jedan srecnik!! i meni je baka govorila, vrecu da stavis na sebe odlicno ces izgledati.
a tek par nit paucine sto bi ti cucalo bakino. :wub: .
Link to comment
a tek par nit paucine sto bi ti cucalo bakino. :wub: .
e, da...jos je nesto govorila baka, vjeruj muskarcima kad te paucinom maze. srebrnkaste, mrezasto prozirne, pantalone mozes uvijek obuci.
Link to comment
e, da...jos je nesto govorila baka, vjeruj muskarcima kad te paucinom maze. srebrnkaste, mrezasto prozirne, pantalone mozes uvijek obuci.
kad ne smaram nashljednika sa numerickim pokazateljima pricam mu sve sto ti pored toga treba su dobre macke u dzaku. :P moze.
Link to comment
  • 1 year later...

Accessorize new lurex hatNisam jedinahttp://fashionsmostwanted.blogspot.com/2011/05/my-new-sun-hat.htmlNa fotografiji nekako običan i previše mrtvački žut, ali nije. Boja je lepša, kvalitetno je urađen, obod se može podešavati i dovoljno je čvrst.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...