Jump to content
IGNORED

pokrivala za glavu


Pikoleta

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pikoleta

    8

  • Hippie

    7

  • msmodesty

    6

  • le petit nicolas

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam beli kačket (50% zečija dlaka, 30%vuna, 20% poliamid), na etiketi za održavanje svi znaci precrtani (zabranjeno je hem.čišćenje,pranje, peglanje, sušenje u mašini, izbeljivanje). U radionici za hemijsko čišćenje rekli su mi da mogu da uzmu samo na moju odgovornost za moguća oštećenja. Koji je najbezbedniji način da očistim ovu kapu, bar sa unutrašnje strane?

Link to comment
  • 1 month later...
Imam beli kačket (50% zečija dlaka, 30%vuna, 20% poliamid), na etiketi za održavanje svi znaci precrtani (zabranjeno je hem.čišćenje,pranje, peglanje, sušenje u mašini, izbeljivanje). U radionici za hemijsko čišćenje rekli su mi da mogu da uzmu samo na moju odgovornost za moguća oštećenja. Koji je najbezbedniji način da očistim ovu kapu, bar sa unutrašnje strane?
ja bi to u masinu na program za zavese, ladna voda, minimalan broj obrtaja. poliamid trpi sve, vuni nece smetati, zeka nece znati.
Link to comment

setila sam se da vec godinama ima jedan ovakav ali sa jos vecim obodom koji mi padne preko pola lica pa me niko ne vidi. odlican kad coveku nije ni do cega a i greje i zapravo daje neki chiccapeline-urban.jpg

Link to comment
E, ocu ja da kupim sesir. Gde da trazim (na internetsu), neki sa uskim obodom.
ja sam u H&M-u videla bas puno lepih muskih sesira, bas sa uskim obodom i ne mnogo skupi(edit - za internet ne znam, sesir mora da se proba...) Edited by msmodesty
Link to comment
E, ocu ja da kupim sesir. Gde da trazim (na internetsu), neki sa uskim obodom.
Зрењанинска (бивша) фабрика шешира, упутство овде а налази се на крају улице др Зорана Каменковића (уличица што иде од СУПа а није она главна са 4 траке, има свега 3 ћошка).
Link to comment
Je li, majstore, jesi provalio da je rasejani okacio fotografije svog sesira i sesira koji je kupio zeni. A mogu da se kladim da je i cerki pazario jedan.
al ćeru iliti ć™ nije okačio. garant je slatkica <_< Edited by Gonzo
Link to comment
Hvala rejsi. U Solunu dinar somun...Je li, majstore, jesi provalio da je rasejani okacio fotografije svog sesira i sesira koji je kupio zeni. A mogu da se kladim da je i cerki pazario jedan.
Јок, гребе се код жене, два шешира две главе, није кућа тесна...Можда мало смарам са овим, ал' хвата ме она атмосфера опште последње распродаје свега, прошлости, државе, шешира, тепиха, сад и никад више. Више ни не знам да ли је ово сувенир, шешир, симбол уништавања индустрије, ал' имам тај осећај да ће неко једног дана да ме псује што сам био ту а нисам казао, па су пропустили ту последњу прилику. После овог, долазе само кинеска срања.
Link to comment
Tako je, kako je. Vidis da i nasa slova izumiru :-) Zivim u modernom gradu, u kraju koji je nekad vazio za boemski i gde su crveni fenjeri najsjajnije sjali. A sesir cu da nadjem i ovde, nabijem ga na kurac.
Prave i za taj deo tela ili ima običnih a malih brojeva :unsure:
Link to comment

Nosim ovo ribarsko pokrivalo, kupio u očaju u Briselu kod Arapa na Avenue de Stalingrad kad sam po kiši tražio halvu ćeten. Svi mi se smiju. fishinghat.jpgModna policijo, daj savjet. U Berlinu sam se zaljubio u Prinz Heinrich Mütze, ali mi nekako previše, kako da kažem, anahrona.prinzheinrich.jpgSvidža mi se i ovaj klobouk, ali izgledam kao fićfirić zajebant i malo mi narušava urođeni autoritet.brohat.jpgŠta da se radi?

Edited by king louie
Link to comment
setila sam se da vec godinama ima jedan ovakav ali sa jos vecim obodom koji mi padne preko pola lica pa me niko ne vidi. odlican kad coveku nije ni do cega a i greje i zapravo daje neki chic
Koje je boje tvoj? Moj je crven.Gledam fotografije sa prijema kod Tadića& Josipovića. Ovde bi i Džon Vejn skinuo šešir, al' neki ne daju svoj kačket. Kačket moy!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...