Jump to content
IGNORED

Tunis...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    19

  • Кристофер Лумумбо

    13

  • zorglub

    8

  • SleeperSleep

    5

svi tamo tako voze.ni u ludilu, po cenu zivota, ne rentati kola.
Uhhhh ja prosli put kad sam bio , sa nama u turi su bili neki "matorci" koji su ranije preko naših firmi radili u ovim zemljama S.Afrike i sećam se da su oni odma uzeli rent a kar i krenuli da zuje malo do Tunisa malo vamo malo tamo...E sad oni možda kapiraju onaj suludi sistem f1 trka ....BTW, koliko čitam došlo je do "nervoze" kod agencija zbog ovog drmanja kursa, rade se rvizije aranžmana angry.gif
Link to comment
  • 3 months later...

Idem u Sus od 17og sep do 24og u najnoviji i kazu najbolji hotel u Tunisu, Movenpick Sea Pearl. Nadam se lepom vremenu posto hocu da se kupam, a i klinac prvi put ide na more, tako da mi je sunce neophodno!

Link to comment

Ma hotel je prema svemu sto sam cuo fenomenalan. Brand Movenpick bi to trebao i da garantuje. Mene malo jedino vreme brine... :unsure: Jel bio neko u Tunisu u drugoj polovini septembra, sta se moze ocekivati?

Link to comment
Ma hotel je prema svemu sto sam cuo fenomenalan. Brand Movenpick bi to trebao i da garantuje. Mene malo jedino vreme brine... :unsure: Jel bio neko u Tunisu u drugoj polovini septembra, sta se moze ocekivati?
ja sam bila u susu 2007. od 20. septembra do 1. oktobra. bilo je sunčano sve vreme, nije bilo ni jednog oblačnog dana. jedino što je svakog dana oko 2, 3 počinjao jak vetar, svakog dana. ali to smo prevazilazili tako što smo se u to vreme povlačili na hotelski bazen gde se vetar ne oseća i tamo smo leškarili do 6, 7.
Link to comment
Ma hotel je prema svemu sto sam cuo fenomenalan. Brand Movenpick bi to trebao i da garantuje. Mene malo jedino vreme brine... :unsure: Jel bio neko u Tunisu u drugoj polovini septembra, sta se moze ocekivati?
bio sam prosle godine od 15. do 25. septembra. 3 dana je padala kisa ali su zato ljudi koji su bili pre mene plakali zato sto je vreme bilo jos gore. secam se da je prognoza za narednih 10 dana bila uzasna kada smo polazili kuci. inace, kisa je padala samo par sati dnevno i nije bilo toliko strasno, kupali smo se i tada. dobra vest je sto je prosli septembar bio izuzetak. tamo su nam pricali da je septembar najlepsi mesec za letovanje u tunisu. voda je toliko topla da mozes satima da se kupas.ako mozes obavezno idi na izlet u pustinju.
Link to comment
Ma hotel je prema svemu sto sam cuo fenomenalan. Brand Movenpick bi to trebao i da garantuje. Mene malo jedino vreme brine... :unsure: Jel bio neko u Tunisu u drugoj polovini septembra, sta se moze ocekivati?
Trebalo bi da bude ok ja bio tri puta u tunisu, 2 puta prva polovina sept. i vreme je bilo saaasvim OK, jednom sam bio pocetkom AVG i iako volim toplo vreme ipak je malo previse toplo bilo.Iz prica ljudi cuo sam da je druga polovina septembra uglavnom ok, a oktobar velika lutrija.Video sam kad se taj hotel u susu gradio, a vidim da ga imaju ove godine u ponudi ali cini mi se da su cifre bile malo jace?
Link to comment
  • 3 weeks later...
Idem u Sus od 17og sep do 24og u najnoviji i kazu najbolji hotel u Tunisu, Movenpick Sea Pearl. Nadam se lepom vremenu posto hocu da se kupam, a i klinac prvi put ide na more, tako da mi je sunce neophodno!
Ajde malo utisci zanima me hotel ;)
Link to comment
  • 8 months later...

U Tunisu ima dve vrste taxija. E sad, znam da su jedni, kao, ok, ali ne mogu da se setim koji, to pitaj vodiče, znam da su nas tako svojevremeno uputili, i nisam imao primedbe. Rentiranje je jeftino, a putevi odlični, po talijanskom principu, malo semafora uglavnom kružni tok. Međunarodna dozvola ne treba. U vreme mračne diktature bio je izuzetno bezbedan ( bio sam u Portu ), a svako veče išla su po par pandura na konjima po plaži i obraćala pažnju™ na svakog iole sumnjivog. Kao i svud u arapskom svetu ne uzimaj hotel ispod 4+ zvezdice.

Link to comment
Trebalo bi da bude ok ja bio tri puta u tunisu, 2 puta prva polovina sept. i vreme je bilo saaasvim OK, jednom sam bio pocetkom AVG i iako volim toplo vreme ipak je malo previse toplo bilo.Iz prica ljudi cuo sam da je druga polovina septembra uglavnom ok, a oktobar velika lutrija.Video sam kad se taj hotel u susu gradio, a vidim da ga imaju ove godine u ponudi ali cini mi se da su cifre bile malo jace?
U Tunisu ima dve vrste taxija. E sad, znam da su jedni, kao, ok, ali ne mogu da se setim koji, to pitaj vodiče, znam da su nas tako svojevremeno uputili, i nisam imao primedbe. Rentiranje je jeftino, a putevi odlični, po talijanskom principu, malo semafora uglavnom kružni tok. Međunarodna dozvola ne treba. U vreme mračne diktature bio je izuzetno bezbedan ( bio sam u Portu ), a svako veče išla su po par pandura na konjima po plaži i obraćala pažnju™ na svakog iole sumnjivog. Kao i svud u arapskom svetu ne uzimaj hotel ispod 4+ zvezdice.
Hvala za informaciju, mada nije da nisam iskusan ;)
Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...