Jump to content
IGNORED

Tunis...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    19

  • Кристофер Лумумбо

    13

  • zorglub

    8

  • SleeperSleep

    5

Idem za mesec dana na dva meseca :lala:
Ti si moj idol jbte....Ponesi medjunarodnu vozacku rentiranje kola nije skupo a koliko sam video ni voz nije losa opcija da se obidje sve sto nije pustinja....E sad sam pao u depresiju...
Link to comment

Ma šalim se čoveče ja sam niži oblik života u kapitalizmu, takoreći beskičmenjak, s platom ne mogu da se pokrijem dva meseca kući a ne u Tunisu. Ajde neko da objasni kako da dođem do neke šiše tamo a da ne prođem ko u Midnight Express-u?

Link to comment
Ajde neko da objasni kako da dođem do neke šiše tamo a da ne prođem ko u Midnight Express-u?
samo nadji pravo mesto za setnju i docice to samo od sebe
Link to comment

pazi se samo sta ti uvaljuju.hteli neku suvu urmu upakovanu da tapnu kao shit.i taksisti bi trebali biti ok opcija.

Edited by ToniAdams
Link to comment
Ma šalim se čoveče ja sam niži oblik života u kapitalizmu, takoreći beskičmenjak, s platom ne mogu da se pokrijem dva meseca kući a ne u Tunisu. Ajde neko da objasni kako da dođem do neke šiše tamo a da ne prođem ko u Midnight Express-u?
Taksisti ali verovatno ce probati da ti zavale neku sasu...Moguce i u kaficu ako te vide da cesto dolazis i volis nargilu ;)
Link to comment
Ma šalim se čoveče ja sam niži oblik života u kapitalizmu, takoreći beskičmenjak, s platom ne mogu da se pokrijem dva meseca kući a ne u Tunisu. Ajde neko da objasni kako da dođem do neke šiše tamo a da ne prođem ko u Midnight Express-u?
setaj tamo gde ima dosta ljudi. likovi prolaze pored tebe i tihim glasom porucuju da imaju to sto ti treba. nisam okusio ali su mi nekoliko puta nudili. Edited by kojot
Link to comment

E kojote rastamane, avatar ti se u grobu okreće...Sve je to meni jasno, samo mi ne treba pandur u civilu...ovo sa taksistima sam i ja pomislio kao dobru šemu.Oće mi neko brljati po cigaretama na aerodromu?

Link to comment
E kojote rastamane, avatar ti se u grobu okreće...Sve je to meni jasno, samo mi ne treba pandur u civilu...ovo sa taksistima sam i ja pomislio kao dobru šemu.Oće mi neko brljati po cigaretama na aerodromu?
Pazi realno oni su pandurska drzava samo tako, e sad to ti je ono kao sto je bilo i kod nas "na mahove".Hocu da kazem rahmetli burgibi i drustvu je Tito i njegov nacin vladanja bio "vrh"....Tako da svesni su oni sta razvija turizam.Oni ne brljaju po stvarima uopste , bar je moj utisak takav, akod ovih nasih ionako verovatno stizes u gluvo doba pa samo sisas kroz kapiju...
Link to comment

Vidim da se kod nekih agencija pojavljuju novi cenovnici, sa nizim cenama .E sad nisam obraćao pažnju na to da li je zbog aerodromske takse ili čega....Slutim da će to ići dole još tako da ko hoće da ide krajem avgusta početkom septembra može da ulovi nešto povoljnije...

Link to comment
Taksisti ali verovatno ce probati da ti zavale neku sasu...Moguce i u kaficu ako te vide da cesto dolazis i volis nargilu ;)
sada se setih na kakvog taksistu sam naleteo u Tunisu, lik je sam sebe prozvao 'tuniški Šumaher', odmah se tako predstavio i trebao sam da znam šta će biti... svi voze kako hoće, a ovaj ludak još okreće volan nogama (jedna ruka mu je na menjaču i služi samo da promeni brzinu, a druga ruka naravno na prozoru), ide preko 100 km/h u gužvi, pretiče sve redom... to je bilo 2007. pitam se da li je ludak i dalje živ?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...