Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

1000din kilo.drugari, ovamo na nbgd (bul. zorana djindjica) stizu kobaje svakog dana ali u veoma malim kolicinama. morate da odete ranije ili da se dogovorite sa prodavacicom. stizu one manje i ljute (uh, jedva cekam rucak) i one vece mesnate. mislim da je cena ista.ako radi sada zlatiborac provericu da li ima ovde kod mene

Edited by kojot
Link to comment
1000din kilo.drugari, ovamo na nbgd (bul. zorana djindjica) stizu kobaje svakog dana ali u veoma malim kolicinama. morate da odete ranije ili da se dogovorite sa prodavacicom. stizu one manje i ljute (uh, jedva cekam rucak) i one vece mesnate. mislim da je cena ista.ako radi sada zlatiborac provericu da li ima ovde kod mene
Neka neka bude kontrolisana proizvodnja ;) .Ja bi ionako odavde isao na izvor ;)
Link to comment
jel ima neptun konzervi još negde sem merkatora?
video ih ja malopre u lokalnoj Idei. ako ima u ovoj sigurno ima i u svakoj drugoj... Edited by mr@ki
Link to comment
  • 2 weeks later...

kupio sam pre dva dana one debele rusmirove kobasice. na pakovanju pise da je rok trajanja dva dana, ali mozda su one vec stajale 1 dan u radnji. jel se to bas toliko brzo kvari? uvek imam frku da se ne otrujem hranom.

Link to comment
Pomiriši, opipaj, ne smeju da budu lepljive.
Е, да, који је то андрак са лепљивим кобајама? Умесе саламуре колико год могу, да би продавали воду по цени кожуре меса? Ајде што то раде таморж, тамо је уставно право свакога да покуша да превари кога стигне, ал' овде бар имамо традицију. На крају крајева, то се код нас зове сухомеснати производ.Код мене су већ две месаре (а у мојој старој улици их има пет - између осталог и она "Посрнули сточар") прецртане - тамо више не купујем кобаје и тачка. Ако је трећи дан лепљива, никад више.
Link to comment
kupio sam pre dva dana one debele rusmirove kobasice. na pakovanju pise da je rok trajanja dva dana, ali mozda su one vec stajale 1 dan u radnji. jel se to bas toliko brzo kvari? uvek imam frku da se ne otrujem hranom.
Nominalno sveze kobasice imaju rok trajanja 24 sata, naravno probati pa ako nisu lepljive...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...