Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Hvala dragi forumaši :)

Pogledaću na mestima koje ste preporučili,

a ako je cena kao za avganistanski hašiš, verovatno je bolja ova ideja da ga sadim sama :)

Link to comment

imas zaledjenog u maksiju (i ostalog zacinskog bilja, korijandera, persuna, mirodjije). kutijica od 50 grama, stotinak i nesto dinara.  

 

 

kako li je nas isposnik markus prosao s lososom... u univeru na dorcolu ima. ali nema mocarele...  :fantom:

Edited by darling
Link to comment

Samo da javim forumasima da sam nasla svezi bosiljak na dva mesta,

Na Dorcolu pored Lokija, u prodavnici gde se prodaju voce i povrce

i takodje na Dorcolu, u prodavnici koja je samo par koraka udaljena od pekare Kalevski

cena sitnica, izmedju 2850 i 3100 po kg   :lolol:

Edited by tutkum
Link to comment

pa to smo znali, sad nije sezona bosiljka. mora biti skup.

doduse, bosiljak je i letos na pijaci podbacio. retko ko ga je drzao, bar na bajloniju, pretprosle godine i kurta i murta prodavali su bosiljak, proslog leta ne i drzao je cenu. 

 

neam nista korisno da objavima na de ima da se pazari...  :fantom:

Link to comment

pa to smo znali, sad nije sezona bosiljka. mora biti skup.

doduse, bosiljak je i letos na pijaci podbacio. retko ko ga je drzao, bar na bajloniju, pretprosle godine i kurta i murta prodavali su bosiljak, proslog leta ne i drzao je cenu. 

 

neam nista korisno da objavima na de ima da se pazari...  :fantom:

cuj podbacio...nema sta tu da podbaci,verovatno ga nisi ubola.lepo sutra odes u prvu polj.apoteku i kupis kesicu semena za par desetina dinara,posejes na prolece i imaces bosiljka koliko hoces.ja preferiram neku italijansku sortu sa sirokim mesnatim listovima.bosiljak je lako gajliti jedino ne trpi susu,mora da se zaliva svaki dan

Edited by Haralampije
Link to comment

Nikad ga nisam primetio. Gde obicno stoji?

Tamo na kraju gde je voce i povrce.levo od povrca,Bilo je uvek bosiljka,nane,ruzmarina,.....

Edited by Haralampije
Link to comment

cuj podbacio...nema sta tu da podbaci,verovatno ga nisi ubola.lepo sutra odes u prvu polj.apoteku i kupis kesicu semena za par desetina dinara,posejes na prolece i imaces bosiljka koliko hoces.ja preferiram neku italijansku sortu sa sirokim mesnatim listovima.bosiljak je lako galiti jedino ne trpi susu,mora da se zaliva svaki dan

 

ne mogu da gajim biljke da bih ih pojela. uspostavim s njima emotivni odnos i nema sanse da ih kuvam. i kad sam gajila, kupovala sam... a te sto sam gajila, uvek su mi propale, il istrule jer ih previse zalivam, il se osuse, jer zaboravim..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...