Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

a jel video neko negde dimljenu ukljevu iz rijeke crnojevica? i dimljenog krapa? bilo u fensi merkatoru, ali nema vec par nedelja.

ukljevu rijeke crnojevića baš dugo nisam video. prvi put sam je uzeo na slepo, nisam znao o čemu se radi i kasnije redovno uzimao al su je brzo izbacili sa rafova.

probaj ovo ako nisi jer je slično:

 

334.jpg

 

dimljena papalina, ja je obožavam. ima u maxiju a mislim da ima i u merkatoru.

šta je dimljeni krap?

Link to comment

ukljevu rijeke crnojevića baš dugo nisam video. prvi put sam je uzeo na slepo, nisam znao o čemu se radi i kasnije redovno uzimao al su je brzo izbacili sa rafova.

probaj ovo ako nisi jer je slično:

 

334.jpg

 

dimljena papalina, ja je obožavam. ima u maxiju a mislim da ima i u merkatoru.

šta je dimljeni krap?

 

uuu, hvala! idem ujutru odmah da kupujem.

dok ih je bilo u izobilju, obavezno bih pravila onaj namaz sa puterom, spektakl je.

Link to comment

krap je saran

pa znam al sam povezao da pričamo o konzervama pa mi dimljeni šaran u konzervi za češ češ po glavi. rekoh možda nešto drugo je u pitanju.

i, je l ima negde dimljenog krapa van cg? koja mu je cena?

Link to comment

unela sam zabunu, izvinte. bilo je u onoj lopovskoj skvadri u nusicevoj nekad dimljen krap, ali ima neki miris ko uzeglo przeno ulje.

kad bih imala teleporter, da me prebaci u rijeku crnojevica dva puta nedeljno, uh.

Link to comment

... млеко у праху?

 

Не оно "замена за млеко у праху", него баш млеко у праху? У био шпајизу/шпајзу/спајзу (тако се мењао назив на кесама из године у годину) су нам увалили тај лажњак, а из другог пута признали да немају. Ко има? (може Зрењанин и донекле Бг).

Edited by расејан
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...