Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

nikad ni dinara nisam dala tom neprijatelju. fala bogu, sad bih se ozbiljno nervirala :)

ni ja, ne volim njihov pregust jogurt.

Link to comment

Uh, odličan je meni bio njihov jogurt, a naročito kačkavalj, ali odavno ne kupujem, nema nigde da se nađe ovde kod mene, tako da dugo nisam pomogao Svetolazarevskom kampu.
 
Ali ovo :lol:
 

Поред манастира постоје и добротвори СПОК-а од којих се ове године највише истичу млекара „Границе“ из Младеновца, сестра Милица из Сремске Митровице и породица Геринг из Америке.

Link to comment

kod kojotovog dede.

 

po prodavnicama ne trazi, nema. cak i ovo sto pise bio organik, sto se pojavi s vremena na vreme u merkisu, isto kora nije za jelo.

juce bas mi je jedna dalja rodjaka rekla da njena mama u vojvodjanskom selu gaji limun iz hobija i ne prska ga. znaci, treba da nadjes nekog takvog, a na jesen nadji snabdevaca s jadrana. 

Link to comment

gde i pošto u bg može da se nađe ojster sos ?

 

ima u veru neki u fensi pakovanju i kosta oko 1000 dinara za cini mi se pola litre (a mozda i manje),  kod kineza sigurno ima jeftijije...

Link to comment

ima u veru neki u fensi pakovanju i kosta oko 1000 dinara za cini mi se pola litre (a mozda i manje),  kod kineza sigurno ima jeftijije...

fala  :) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...