Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Atenšn, atenšn.

 

U Univereskportu imaju Hajncov bbq sos. Oko 400 dinara ona boca od 450 grama.

Ponavljam apel za papriku.

 

Meni su u Kanjiži pakovali, slatku, ljutu i neke suve začine, vrhunski, bob da me hebe ne znam ko je proizvođač. Tamo na severu barem imamo raje, vidi da ti neko od njih pošalje.

P.S.

sada sam guglao i našao neku genezu iz Kanjiže koja deluje obiljno, deluje kao da rade online ali traže da se registruje, možda je odatle...

Link to comment

U maxiju imaju rumunjske škembiće u pavlaci, kanta od 400g 190 dinara, i još neke čorbe, goveđe, pileće.

I zamrznuto začinsko od po 50 grama

Link to comment

Restoran na poslu ima 2 menija- jedan za doručak, drugi za ručak. Na meniju za doručak povremeno  budu škembići u saftu, pa se pitam po kom kriterijumu se  to kuvano jelo služi za doručak, a ne za ručak.

Link to comment

Restoran na poslu ima 2 menija- jedan za doručak, drugi za ručak. Na meniju za doručak povremeno  budu škembići u saftu, pa se pitam po kom kriterijumu se  to kuvano jelo služi za doručak, a ne za ručak.

 

Neki oldskul nutricionista sa literaturom iz sedamdesetih :) Menza u novootvorenoj "Univerzalovoj" poslovnoj zgradi na autoputu je obavezno imala odlične škembiće kao regularnu stavku koja se hasala obično oko pola jedanaest, kako od ekipe iz komercijale tako i među serviserima "Volvoa"i"Atlas Kopka", Nimalo ne sumnjam da je bitan razlog uvrštavanja škembića i fakat da se u matičnoj zgradi firme u Majke Jevrosime na topli obrok išlo u obližnju "Bosnu" koja je imala odličnu kujnu. 

Link to comment

Restoran na poslu ima 2 menija- jedan za doručak, drugi za ručak. Na meniju za doručak povremeno  budu škembići u saftu, pa se pitam po kom kriterijumu se  to kuvano jelo služi za doručak, a ne za ručak.

au, sunce ti žarkovo, škembe za dobro jutro! :0.6:

Link to comment

au, sunce ti žarkovo, škembe za dobro jutro! :0.6:

 

Mudro veli Goran Stefanovski:

 

Gradov posti, gradov pie, gradov dremne, gradov spie,

rano utro škembe čorba, posle sekoj svoja borba

Link to comment
  • 2 weeks later...

De u begeu da nađem klasičnu vanilu u štapićima? Je l ima to uopšte sad da se pazari?

video neki dan Kotanyi vanilu u štapiću u Univerexportu na Dorćolu.

 

a vanile ima u ovo doba godine, i nije lovostaj još uvek. čuo sam da su na Zlataru neki seljaci uhvatili jato od više hiljada štapića.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...