Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Stigao Univer i u moje selo :)

 

edit: Zorza Klemansoa 19

 

Mogli su i malo blize ali je ipak walking distance.

 

Na dan otvaranja imaju neku idiotsku akciju da ako pazaris za 2k+ dobijes poklon bon od 500 dindzi  koji vredi samo 30.06. ako pazaris za 4k +

Edited by katamaran
Link to comment

Stigao Univer i u moje selo :)

 

edit: Zorza Klemansoa 19

 

Mogli su i malo blize ali je ipak walking distance.

 

Na dan otvaranja imaju neku idiotsku akciju da ako pazaris za 2k+ dobijes poklon bon od 500 dindzi  koji vredi samo 30.06. ako pazaris za 4k +

chim uvedu kucnu dostavu u tvoje selo, ako vec nisu, necesh morati ni da ustanesh.

toplo preporuchujem njihovu dostavu, nema greshke, evo vec godinu i pol dana nas nije videla nikakva veca kupovina sa fizichkim odlazenjem :D

Link to comment

Чист пектин? Не џемфикс, фала лепо, тих конзерванса и осталог нисам жељан, него баш чист пектин. И да није на неком одређеном месту у Београду, док ја опет свратим проћи ће вишње, него онако од радњи којих има и у Зрењанину.

Link to comment

Stigao Univer i u moje selo :)

 

edit: Zorza Klemansoa 19

 

Mogli su i malo blize ali je ipak walking distance.

 

Na dan otvaranja imaju neku idiotsku akciju da ako pazaris za 2k+ dobijes poklon bon od 500 dindzi  koji vredi samo 30.06. ako pazaris za 4k +

 

E ovo je dobra vest.

Link to comment

chim uvedu kucnu dostavu u tvoje selo, ako vec nisu, necesh morati ni da ustanesh.

toplo preporuchujem njihovu dostavu, nema greshke, evo vec godinu i pol dana nas nije videla nikakva veca kupovina sa fizichkim odlazenjem :D

Meni su te vece kupovine ritual. Redovno pazarim u Metrou i znam da i oni imaju dostavu al nije to to :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gdje ima brizli da se kupi u Bg, reče mi kasapin u Rodi (koja je jedna od najsnabdjevenijih) da ih nije vidio ima 5 godina. 

Link to comment

ja ih kupovao jedno 3 puta u mesari Nada na Cvetku. ne preporucujem je za druge stvari, ali su dobri u iznutricama

Link to comment

apelujem na forumase, pozeljno iz Beograda, da mi daju preporuku za slatku papriku, ali da bude prejebeno dobra, da bude mnogo crvena, intenzivne arome, da bude tako lepa da coveku dodje da je jede kasikom. pazario sam u Bezdanu, idiot, samo jednu kesu paprike koju prodaju u ribarnici Bongo, bolju nisam u zivotu probao, a u Bezdanu nemam nikoga :(

Link to comment

Atenšn, atenšn.

 

U Univereskportu imaju Hajncov bbq sos. Oko 400 dinara ona boca od 450 grama.

Ponavljam apel za papriku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...