Jump to content
IGNORED

Samo SF


расејан

Recommended Posts

Aj mi pomognete u vezi jedne knjige. Davno sam je citao, nikad zavrsio, hocu da je zavrsim, a zaboravio sam kako se zove. SF horror je valjda.Radnja je na Zemlji, savremeno doba. Neki vanzemaljci vucjeg izgleda su se navadili na ljudetinu. Da bi dosli do ljudetine, jednu od njih su estetski operisali da izgleda kao zena. I onda ona stopira ljude na putu, otima ih, tovi, a njeni silaze s vremena na vreme da pokupe otete.
kakav super trash. ako saznas naslov plz podeli sa nama.
Link to comment

Ispod Koze (Under the skin)Lol, vidi snima se film. Skarlet Johanson u glavnoj ulozi.scarlett-johansson-under-the-skin-reshoots.jpg

Edited by Verterdegete
Link to comment
Ispod Koze (Under the skin)Lol, vidi snima se film. Skarlet Johanson u glavnoj ulozi.scarlett-johansson-under-the-skin-reshoots.jpg
ladno sam se toga sinoc setio u krevetu :Dsamo taj faberov roman nije tres.koliko mi se cini iz recenzija. Edited by kim_philby
Link to comment

Nikad čuo, a po prikazima vidim da je to neki kvazi SF, odnosno neka socio-drama sa elementima satire u SF ruhu.Sve mi se to uklapa u trend lažnih žanrova iz Škotske, koji sam sam primetio i popisao.

Link to comment
ma sigurno si čitao, važi"u krevetu" si se setio, ma dakime, kime... čak je i nesretni gaj brđs baronisao bolje od tebe
ja zaista ne znam za logicnije mesto da se setim najave za film u kom scarjoe glumi seksi vanyemaljku koja prozdire ljude.
Link to comment

ne glumataj vasceli fe-de-u, nego reci: "nisam čitao, ali forum je po sredi pa se malo puvam"... dete će ti bude laf u horoskopu, ne sramoti se pred pokoljenjem, kljunar

Link to comment
ne glumataj vasceli fe-de-u, nego reci: "nisam čitao, ali forum je po sredi pa se malo puvam"... dete će ti bude laf u horoskopu, ne sramoti se pred pokoljenjem, kljunar
pa nisam ni rekao da sam citao roman vec da sam citao o njemu. a puvam se suptilnije.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
  • 1 month later...
ja zaista ne znam za logicnije mesto da se setim najave za film u kom scarjoe glumi seksi vanyemaljku koja prozdire ljude.
Враже... :naughty:Лудило за шта се у Холивуду баца кинта. Оно да га Урош Стојановић режира...али овако...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...