Jump to content
IGNORED

Dajte mi ime :)


Recommended Posts

neka se vjazma zove i mala...
:ziga:Mesecima pokušavam da se setim kako se zove malo partizansko žgebe iz te poeme! Sporadično mi padne na pamet pa se izjedem po ceo dan mozgajući.anyway, ja godinama maštam kako imam zlatnog retrivera koji bi se zvao Argo (Jason, Zlatno Runo & stuff)Za sad, ovaj, imam samo takvog Pet Pupza na fejsbuku.. never mind, I'll go see my shrink.. :blush:
Link to comment
  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    25

  • sherman

    14

  • Кристофер Лумумбо

    4

  • MayDay

    4

Duško Silver je sasvim OK. :) Mi naše malo kučence zovemo švrća, ali mu u krštenici stoji Mobi Dik,A inače ga zovemo Badža i Prasac...Ono matoro je Bubi u svim varijantama..

Link to comment

Rešeno je - biće Duško :) Već se i odaziva! (pametno malo)A po njemu će i celo leglo morati da nosi imena na slovo "D" ;)Inače mu se tepa i Trta, Gnjaviša, Coka, pa i Duša :D

Edited by cika tale
Link to comment
Medenica je tvoj Dushko :wub: Malo je tuzan na tim fotosima. Zasto se niko ne igra s njim?Gde je njegova mama? I sestre,braca. Zasto si ga uzeo tako rano iz legla?Stene mora barem 8 nedelja da provede u porodici , sto ce reci sa majkom i bracom/sestrama.
Link to comment

Ič nije tužan, samo pozira.. sav se tako namesti čim vidi kamericu.Možda se ne vidi dobro ali ima jako duge trepke ;)I igramo se, zapravo - sem kada spava ili klopa. Ili kada ga fotkamo. Ili kad mi spavamo.Za ovih osam nedelja nisam znao, a još niko nije rekao da je to prerano. Ni veterinarka na prvoj vakcini..I voli da trči, da grize, da gricka, a boBami i da dremka oko vrata (da, popne se uz rame!!!) dok se vozimo.

Link to comment
Ič nije tužan, samo pozira.. sav se tako namesti čim vidi kamericu.Možda se ne vidi dobro ali ima jako duge trepke ;) I igramo se, zapravo - sem kada spava ili klopa. Ili kada ga fotkamo. Ili kad mi spavamo.Za ovih osam nedelja nisam znao, a još niko nije rekao da je to prerano. Ni veterinarka na prvoj vakcini..I voli da trči, da grize, da gricka, a boBami i da dremka oko vrata (da, popne se uz rame!!!) dok se vozimo.
Da ,to za osam nedelja jako je vazno jer josh sisaju.Vlasnici legla to savrsheno dobro znaju. Ali je decko sada kod tebe i vi ste mu i mama,tata,tetke,sestre i braca. :wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...