Jump to content
IGNORED

Dajte mi ime :)


Recommended Posts

Ajoj kakva lutkica od kerića!!!! :heart: ja možda vrlo uskoro dobijem zlatnog retrivera, al taj već ima oko godinu dana, hoću 'vako jednog maleckog. :cry: moja mama predlaže ime Tufi, ja nemam trenutno mašte, al znam da mi se ne sviđa Silver. ne ide mi uz njega.

Link to comment
  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    25

  • sherman

    14

  • Кристофер Лумумбо

    4

  • MayDay

    4

koji secer od kuceta... vidi samo kako gleda na pola koplja... lici mi na zenu koju odlicno poznajem... ja bih ga zvala Lencuga, od miloste Leni :Dili Toma.da, tomast je... Toma.

Link to comment
koji secer od kuceta... vidi samo kako gleda na pola koplja... lici mi na zenu koju odlicno poznajem... ja bih ga zvala Lencuga, od miloste Leni :D ili Toma.da, tomast je... Toma.
Lepo je ime Leni,lepo je i Tomi.Duki,Dino.Ne treba psima davati ta imena sa puno suglasnika, ili duga imena kao taj Milutin.Tako me uchili u psecoj skoli. Moj pas se zove Otelo, ali sam ga ja u skoli zvala Otikada sam kao vezbala s njim. I dalje ga zovem Oti. U Zajecaru ga zovu Otto :lol:
Link to comment

meni su ti retriveri, labradori, dalmatinci i slicni skroz fegetski psi, pa bi mogao da se zove fegi.da je u pitanju neka doga, bernardinac, sarplaninac, kavkazac, nju faundlender, definitivno bi trebao da se zove dobrivoje.

Link to comment
imam kera koji se zove malisa. imam jos i zucu, bobija i srecka. pre toga sam imao skroz crnog vucjaka koji se zvao vucko.
:lol:Fali ti Dzeki i odradio si sva standardna avlijanerska imenainace, meni je dzeki univerzalno ime za psa. 'jel to tvoj dzeki?', 'bas ti je lep dzeki', 'a kako se zove dzeki?'...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...