Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ma aj to sto muljaju i svercuju, cudna mi cuda u zemlji srbiji, nego sto nam ovde prodaju napacenost i patriotizam.
Loše si me razumeo. Pod "to je sve tako u redu" sam citirao njega, a ne iznosio svoje mišljenje.
Link to comment
ali gledaj ovog knezevica kad prima nagradu za uspesnog privrednika. pretakach benzina...svinjski covek.sto kaze pulicer, svako zlo treba ogoliti, ismevati i nasprdati se s njim u javnosti i onda nece biti sanse da drze neko drustvo ko taoce.
Posle se ljudi čude kada im kažem da ovde možeš da pobiješ 90 od 100 najuspešnijih privrednika i da se to nigde ne oseti, naprotiv, ima samo da se oseti boljitak.Što bi Karađorđe rekao, svaki svoga ubijte privrednika!
Link to comment
možeš treba da pobiješ 90 od 100 najuspešnijih privrednika i da se to nigde ne oseti, naprotiv, ima samo da se oseti boljitak.
Jos 2001. sam sa drustvom pricao da je onaj digitalni sat, koji je Canak pominjao, ipak trebalo opteretiti necim.Jeste da cemo, u svakom slucaju, penzionerske dane provoditi u ul. Milana Beka, ali bi nam makar 2012. bila bolja.
Što bi Karađorđe rekao, svaki svoga ubijte privrednika!
+1
Link to comment
meni najjaci gradonacelnik pristine.mada i ekipa koja priprema proslavu vidovdana zasluzuje pohvale.
napali coveka, a tek doso na vlast.nisu mu ni 100 dana dali.<_<
Link to comment

I tako, ostvaruje se predskazanje stoke, Marko Jakšić će najebati :fantom:Zajebanciju na stranu, ja sam potpuno šokiran kompletnom slikom svih ovih malverzacija vezanih za DSS, verovatno zbog mantre o nesposobnjakovićima i uspavancima. Izgleda da se radi o ubedljivo najvećim izdajnicima i lopovima koje je Srbija ikada videla, bez ikakve konkurencije.

Edited by Filipenko
Link to comment
Čak se i sam Koštunica dr Vojislav osjetio toliko prozvan da se morao oglasiti na Gremiju Glavnih Mentola.
Na ovom dobrom putu državotvorne politike Demokratska stranka Srbije biće uvek na udaru onih koji bi da rastoče i unište Srbiju. Pravile su se i moramo znati da će se praviti specijalne emisije protiv DSS sve dok budemo vodili ovu politiku. Nismo izabrali ni najmanje lak put, ali nema nam druge nego da se borimo za taj naš, srpski put.
Jao, prenebregnuo sam ukvotovati ovaj pasus. It's the kicker!
Svako ko radi i ko želi da se bori za svoju zemlju mora i da greši. I to je razumljivo. Ali nije razumljivo da se neprestano greši na štetu Srbije i nije razumljivo da su nam interesi Brisela bliži od interesa vlastitog naroda.
^_^ Edited by Roger Sanchez
Link to comment
napali coveka, a tek doso na vlast.nisu mu ni 100 dana dali. <_<
mnogo jako sto pokazuju da smo visepartijska drzava jer stalno rotiraju gradonacelnike iz raznih stranaka. zivo me interesuje kako ih biraju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...