Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Patriota je normalan covek koji voli svoje prijatelje, porodicu, komsije.. Srbija mora biti zemlja pravoslavnih Srba. :isuse: Izmedju ostalih aktivnosti, bave se reklamiranjem 1 Kristijana Golubovica koji je primer zdravog i ispravnog zivota, covek je sportista, eeeej! :D (tim recima manje vise)

Edited by Morticia
Link to comment
ma meni nije jasno zasto ove retarde uopste ista pitaju, sta ima njih da zovu u emisije i pitaju za misljenja. fuj.
Meni jos manje sto ja ovo uopste gledam :blink: Cist mazohizam!Velja, DrKostun & ekipica objasnjavaju™ stvari.Na zalost (ili srecu) odbili su da ucestvuju u emisiji pa samo prikazuju neke njihove ranije izjave.
Link to comment
Obradovic objasnjava da je Bris Taton ubijen jer je, izmedju ostalog, iskazivao homoseksualne sklonosti na ulicama Beograda :isuse:
ja sam ga razumeo kako žali zbog toga što je ubijen. trebalo je samo da ga teško povrede, valjda.+ vacić dosledno spor.
Link to comment

Ne shvatam kako neko moze da gleda ovu ljudsku krpu iz Obraza duze od pet sekundi a da mu se ne prisere. Samo u neverovatno bolesnoj drzavi ovo moze da se pojavi na bilo kojoj televiziji u bilo kojem kontekstu.

Link to comment
prethodne 2 emisije su bile o huliganima i kriminalcima,a ova je izgleda o ludacima.:isuse:
Ja sam imao Insajder maraton, sve tri sam večeras odgledao i sad me glava boli. :isuse:
Link to comment
ma meni nije jasno zasto ove retarde uopste ista pitaju, sta ima njih da zovu u emisije i pitaju za misljenja. fuj.
Pa treba širem građanstvu ilustrovati i dokumentovati o kakvim se kretenima radi. Za slučaj da je neko posumnjao kako iza tih zdravih snaga stoji neki profesor kvantne fizike koji ima neki Plan™.
Link to comment

meni je utisak nešto što je rekao onaj debil iz naših - de je b92 optužio da je sa 'vidimo se u čitulji' otkrila omladini kristijana i popularizovala ga. znate šta, na neki način čovek je u pravu. 'vidimo se u čitulji' i dragojevićeve 'rane' su sjajna dela, naravno i ne treba im se bilo šta prigovarati jer nema ta forma neku 'društvenu odgovornost', al ipak način života svojih protagonista jesu makar posredno glorifikovali. i svim ovim debilima najveći idoli su iz ta dva filma. brankica je možda prva, i jedina koja svojim serijalom sve te debile predstavlja u pravom svetlu, onom od koga normalnom čoveku pripadne muka. valjda jer su u fokusu žrtve.

Edited by dillinger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...