Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

1 minute ago, alamo said:

još jednom, žao mi je što ti je bilo sranje na koncertu, nadam se da će neki sledeći biti bolji :heart:

<3

ne brini, meni je bilo zabavno, imala sam druge igračke :)

Link to comment
  • 1 month later...

Niška grupa Bohemija predstavlja “Feedback Session” u okviru RadioAparat Live serijala. Odsvirali su četiri pesme s albuma “Nasmeši se i reši se?”: Istine, Kako ja tako ti, O ljubavi i Prolazi vreme. 

 


Bohemija je jedan od učesnika festivala Huteneni Fest #3 (Subota 30. novembar), koji se održava u Dom omladine Beograda, zajedno sa Consecration, Milanom Glavaškim i Bernays Propaganda.


Više informacija >> https://www.popdepresija.com/?p=8535

 

Link to comment

Još jedan podsetnik za one koje možda zanima, u subotu je Huteneni Fest #3 u "Amerikani". Sviraju Milan Glavaški, Bohemija, Bernays Propaganda i Consecration. Karte su još danas 1000 (Zaokret, Brod, DOB blagajna, www.tickets.rs), u subotu će biti 1200rsd. 
 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 7 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Pop Depresija & Kišobran predstavljaju
HUTENENI HIBRID online festival
27. i 28. mart od 20.00

Nismo prošlog decembra slavili Kišobran rođendan, kao što nismo obeležili na odgovarajući način ni 20 godina Pop Depresije. Zato jesmo okupili neke od bendova i muzičara sa kojima sarađujemo i organizovali smo Huteneni Hibrid – naš dvodnevni online festival. Zamislili smo to kao neke brzo premotovanje unapred, šta je sve moglo da se desi tokom “godine koju su pojeli skakavci” i šta će da se dešava kada se život normalizuje. Tokom tri sata u dva dana za vas sviraju naši prijatelji i fantastični muzičari: Kralj Čačka, Gazorpazorp, Ana Ćurčin i Milena Jančurić, Jan Nemeček, Roza, Umbra, proto tip i Sergio Lounge.
 

Huteneni Hibrid: Dan #01 || Subota 27. mart, 20.00
 

proto tip
Sergio Louge
Umbra (u saradnji sa festivalom SAJETA)
Roza
 


Huteneni Hibrid: Dan #02 || Nedelja 28. mart, 20.00
 

Kralj Čačka (u saradnji sa festivalom SAJETA)
Gazorpazorp
Ana Ćurčin ft. Milena Jančurić
Jan Nemeček (u saradnji sa festivalom SAJETA)
 


Artwork: Monika Lang
Audio snimatelj, miks i master: Ninoslav Filipović
Video snimatelji: Pavle Petrović, Sava Nikolić, Nenad Vujanović
Montaža: Nemanja Stojanović, Izvanredni Bob
Dizajn svetla, postprodukcija: Izvanredni Bob
Produkcija: Kišobran/Pop Depresija


Hvala na pomoći u realizaciji HUTENENI HIBRID festivala: SAJETA, Elektropionir, Sprat, Jevrejska opština Beograd.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 year later...
  • 1 month later...

vala bas odlicni, sto kaze mercuzzio na koncertnom topiku, i bolje nego u domu omladine. cene mercha super, nadam se da su lepo prosli.

proto tip sam prvi put slusao uzivo, i ja vol!

 

ima i iscasenih pop melodija, ima drljanja, ima joy divisiona kad polude, pesnicke crtice pevaca, nastup i bolji od onoga sto ocekujes kad ides prvi put.

Edited by holden kolfild
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...