Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

...tamne, s nogavicama koje se jako šire prema doli (taj mi je model super-žemstven)
Slazem se, ja sam pre nekoliko meseci pronasla bas takve, uz to odgovarajucih dimenzija...kupila odmah dva komada, posto iz iskustva znam da mi nece dosaditi.A na samom kraju 2007. ne odoleh ovoj lepotici ( :heart: na prvi pogled):1196339036-10.jpg:wub:
Link to comment
opa:)jel to neka postbozicna rasprodaja?
ne, al ovo je njihov jeftiniji model (kandy).odnosno da, rasprodaja bila povod da se vise ne razvlacim i konacno kupim novi player, al sam na kraju odabrao model koji je bio izuzet od rasprodaje <_<
Link to comment

da, znam mora se priznati da komentar tipa "ova zena je luda" ide savrseno uz ovakve postove ali neodoljivo mi je:nije bas bilo ovih dana ali krajem novembra: kachket sa zastitom za usi:100_0151.jpgem je lep em lepo stoji :) a nadasve je koristante tako dodjosmo do teme:cizma glavu chuva, shubara je kvari - a sta vi stavljate na glavu kad je hladno ili mnogo sunchano i toplo?

Link to comment

ne mogu naci bas iste na slici al ovako nekako...Capture_2-1.jpgsamo braon i sa nekakvom dugmadi...Capture-2.jpgtamniji i sa manjim reverima...jako su prilagodjeni trenutnim vremenskim prilikama u bg-u. bolesna sam :mellow:

Link to comment

ja ne znam da li je problem globalan, ali: ne mogu da nadjem kaput sa dovoljno dugim rukavima, osim ako uzmem bas bas ogroman. i to je ovogodisnja situacija, ranije sam nalazila odnos duzine i sirine relativno lako.ili, nadjem neki kome su rukavi i ramena ok, ali je preko kukova totalno debilno uzak i ne mogu da ga zakopcam. pritom, nisam bas ka od stijene odvaljena - dakle, nije problem u meni. valjda. mozda.

Link to comment
Ajd' i u zdravlju da ih nosis! :ss1:
fala, ce se nosaju
ne mogu da nadjem kaput sa dovoljno dugim rukavima, osim ako uzmem bas bas ogroman. i to je ovogodisnja situacija, ranije sam nalazila odnos duzine i sirine relativno lako.ili, nadjem neki kome su rukavi i ramena ok, ali je preko kukova totalno debilno uzak i ne mogu da ga zakopcam.
same here, i to od skora i to ne uvek, ali dosta cesto... s tim sto ja uspem da zakopcam preko kuka/struka. mislim da je problem u tome sto su se izgleda vremenom izdefinisala 2 tipa gradje: visoke, debele, sisate, dugorukeniske, mrsave, nesisate, kratkoruke mi sto sto kombinujemo iz obe kategorije smo ga najebale :mellow:
Kenzo nije u Beogradu.
meni se cini da ima nesto u milenijumu ili u SC. mozda gresim... a mozda to i nije pravi kenzo :o
Link to comment
ja ne znam da li je problem globalan, ali: ne mogu da nadjem kaput sa dovoljno dugim rukavima, osim ako uzmem bas bas ogroman. i to je ovogodisnja situacija, ranije sam nalazila odnos duzine i sirine relativno lako.
ma nije globalan, mi smo iznimke. imam visinu i duzinu ruku, uvek mi fali koji cm za rukave. ove zime nasla snobovsko resenje: kupila jedan uzan i dugacak 'putic od lamine dlake, by Sonia Rykiel. so happy!(u poverenju - nabavio mi ga jedan shaner za 500 ojra)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...