Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ne mogu naci bas iste na slici al ovako nekako...Capture_2-1.jpgsamo braon i sa nekakvom dugmadi...Capture-2.jpgtamniji i sa manjim reverima...jako su prilagodjeni trenutnim vremenskim prilikama u bg-u. bolesna sam :mellow:
Uff. Nice. :wub:
Link to comment
djubretarac benetton na saleu sa 14.500 na 9.500iznenadjujuce dobar s obzirom od koje je firmeisti ovakav (caveat: model znacajno odstupa od originala) :) 14535.jpg
taj je model kaputa pravo blago, posebno u modroj boji. em lipo izgleda, em ima mista za koje zimsko kilo više. ove sam godine uzela sličan bijeli u top shopu, koji ima i dodatno umjetno krzno u kapuljači, jako sam zadovoljna. a vidim, i dobro ti stoji :D Edited by Nicol
Link to comment
ne mogu naci bas iste na slici al ovako nekako...Capture_2-1.jpgsamo braon i sa nekakvom dugmadi...Capture-2.jpgtamniji i sa manjim reverima...jako su prilagodjeni trenutnim vremenskim prilikama u bg-u. bolesna sam :mellow:
Gde, gde ima ovaj divni sivi kaputić????Nije bitna boja...
Link to comment

bija bi red da od jučerašnje opsežne shopping ture po prijateljskim austrijskim i slovenskim zemljama prijavim vama makar svoje uspješnije akvizicije (kad već nisam cariniku) najprije, našla sam jeans hlače, što je pravi uspjeh s bzirom da većina kuća nudi uglavnom one duge uske cigareta traperice, u kojima dobro izgledaju samo naomi i morgana :)

uzela potpuno ravne (od kukova na dole) hilfiger, srednje plave. 1650822839_462_FNT.jpg
ove sam ščepala na prepad, u dućanu za koji do sad nisam ni znala da postoji: Stradivarius (po ekstenziji izgleda da su španjolci, ima na webu nešto od kolekcije, po stilu mi pare nešto slično mangu, samo veselije, sa više jeansa i malo ležernije, a opet manje ofucano od diesela). ove su hlače od tamnog denima, sa žutim šavima, dugačke, materijal je zgužvan (u okviru akcije suzbijno peglanje :D ), imaju niski struk i niže postavlje džepove na guzici, pri dnu se bogato šire, oko 1 cm mi vuku po podu (dilema skratiti ili ne), i najvažnije solidno stoje. naravno, ne mogu nać sliku. potom, u H&M jednu suknju iz proljetne kolekcije, koja izgleda sasvim obično, ali ima magična svojstva. naime na dnu su joj zašiveni nabori, tako da kad se zavrtiš oko zvoje osi ili zaplešeš, ona se po principu padobrana napuše u gornjem dijelu, ali se ne digne. u neaktivnom stanju igzgleda ovako nekako DL605_62136_99017_24_4511.jpg
Link to comment

joj sto je lepa suknja.i za ples i ovako.mozda da otvorim singericu, videh slican dezen u onim radnjama sto prodaju (kao) italijanske materijale na kilo. usput, imaju mnogo lepe dezene, moja letnja kolekcija 2007 bila zasnovana skoro 100 posto na njima.moj shoping se u poslednje dve nedelje svodi na leba i mleko, ponekad jogurt. ubise me dentisti.

Link to comment
ove su hlače od tamnog denima, sa žutim šavima, dugačke, materijal je zgužvan (u okviru akcije suzbijno peglanje :D ), imaju niski struk i niže postavlje džepove na guzici, pri dnu se bogato šire, oko 1 cm mi vuku po podu (dilema skratiti ili ne), i najvažnije solidno stoje. naravno, ne mogu nać sliku.
pa uslikajte se, lipa lajona!
Link to comment
najprije, našla sam jeans hlače, što je pravi uspjeh s bzirom da većina kuća nudi uglavnom one duge uske cigareta traperice, u kojima dobro izgledaju samo naomi i morgana
nazalost, moje su solidno vece nego na slicidobra ti suknja :)kupila dzombaste cizme (:heart:), jebo zenstvenost
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...