Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

4 hours ago, Sara said:

Moze 100din😂

Mislila sam negde da nabavim 1$ pa da na njemu napisem "uzdravlje trosio" ili tako nesto, kreativno sam nisko ovih dana

 

Ja imam jedan dolar sto sam dobio od brata jedno deset godina

Link to comment
4 hours ago, Sara said:

Ja kupila muski novcanik za poklon, i sad treba u njega da ubacim lovu jer se valja... mislim se

Nađi one preavramske, sa pedeset nula. 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

Promeniće ti zivot. 

Moj nindza svaki dan pici po sat vremena, milina, nigde dlaka. I tih je sto mi se posebno svidja. 

Već se volimo. Kupio me je kada je prvi put prošao i počistio ispod kreveta. Pranje poda je bilo samo bonus a čak se i pas brzo privikao.

  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Već se volimo. Kupio me je kada je prvi put prošao i počistio ispod kreveta. Pranje poda je bilo samo bonus a čak se i pas brzo privikao.

 

 

Okreni ga nekad naopacke i otvori tamo gde je cetka i skini dlake sto se cesto zaglave. Ja isto perem i menjam filter u kanti na svakih mesec dana, neverovatno koliko se prasine tu nakupi. Nisam stavila gumenu zastitu za sudare oko njega, evo ga ko devojcica minimum godinu dana.

  • +1 1
Link to comment

Našao torbu pravljenu baš za wizz air avion. 40x30x20, ne mogu da opišem radost NEmaltretiranja sa glavnjenem ranca ili šta bi već uzeo u ono sranje što im stoji tamo i neizvesnošću oko reakcije nadležnih lica. A i komotan je a čvrst, a msm da može solidno da stane, možda bih se čak i ceo zapakovao. Sve to za tričavih 2200 din.

 

Jedino što sam proveo popodne u YU biznis centru dok sam našao lokal, ono je pakao, kakav lavirint. (preterujem naravno, ali cca 30 minuta sigurno).

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...