Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

On 5.11.2022. at 13:53, pt 2.0 said:

Častila sebe juče.

02CE1347-F3D4-4C2B-AFBD-6FF7D41558C7.thumb.jpeg.10e787ff7569747107f204d2745d7d13.jpeg

mnogo volim njegova dela i njegov zivot.

neka vrsta idola. 

nema tu isprazne melanholije kakvu cesto srecemo.

u zdravlju citala ove knjige

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, askeladden said:

Infracrvenu lampu .Greje misice i kosti,umanjuje bolove .Vrlo korisna stvar fakat.

Imam i ja neku (mislim marke Beurer), dobila za rodjus davno, ali ne mogu da kažem da mi je mnogo pomogla kada bih imala neke akutne bolove u ramenima i vratu :/ (osim što bi grejala a za to su mi ipak bolje one kese sa plavim gelom pa zagrejane)

Link to comment
14 minutes ago, I*m with the pilots said:

Imam i ja neku (mislim marke Beurer), dobila za rodjus davno, ali ne mogu da kažem da mi je mnogo pomogla kada bih imala neke akutne bolove u ramenima i vratu :/ (osim što bi grejala a za to su mi ipak bolje one kese sa plavim gelom pa zagrejane)

Da tu sam uzeo.Meni ok za cela ledja,sto misice sto krsta a i za koleno.Tako da se ceo zracim.Najradije bih imao onu infracrvenu saunu,al nemam gde.

Link to comment

Imaš IR saune za stan na izvlačenje. Dubina 60 cm kada je uvučena, kao običan orman, 160 cm kada je izvučena. Može ručno, može na motor. Tipa 60 (160) x 170 x 210. Na primer ova, prave i uže (170 cm), ova deluje šire od toga.

 

 

Link to comment
On 10.11.2022. at 23:04, Heaviside said:

Imaš IR saune za stan na izvlačenje. Dubina 60 cm kada je uvučena, kao običan orman, 160 cm kada je izvučena. Može ručno, može na motor. Tipa 60 (160) x 170 x 210. Na primer ova, prave i uže (170 cm), ova deluje šire od toga.

 

 

Hvala puno.Nemam reakcije pa mora usmenim putem.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...