Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Znaš kad će bilo koja žena (koja nije bučica) nositi tu torbu u javnosti, iako je crvena?[emoji3]
Ne bre, to se "umeće" u postojeću...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
4 hours ago, francuski sobar said:

Kod kineza dve pernice jedna 500 dindži veća ova manja 300, najbolja i najznačajnija kupovina unazad neznam odkad


Gde si to kupio (otprilična lokacija) ako nije tajna?
Slabo sam se muvao poslednjih godinu dana i kusur, nemam blage veze gde zakucati na kineska vrata u potrazi za ovakvim korisnim sitnicama.

edit: ako nije negde u Beogradu, onda discard pitanje

Edited by Frile
Link to comment

kad kažem kinezi obično mislim na robnu kuću Panda, možda koji dinal skuple  od malih, ima u bulevari i u kluzu i na kaleniću a verovatno još negde

 

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Filozof manijak said:

Znaš kad će bilo koja žena (koja nije bučica) nositi tu torbu u javnosti, iako je crvena?:D

 

to je neseser koji ide u torbu, imala sam slican i nosila ga dok nije pukao, da li ja sad nisam bilo koja zena? :sleep:

Link to comment
20 hours ago, francuski sobar said:

to je još bolje, gde ima tih providnih? po lilijima?

 

 


Tamo gde prodaju pakovanja za putovanja. Kozmetiku. Kao providno neseser da ne mora da se otvara pri security kontroli na aerodromu ako je u rucnom prtljagu. Tu verovatno ima ili u Lilly ili u DM.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

 

to je neseser koji ide u torbu, imala sam slican i nosila ga dok nije pukao, da li ja sad nisam bilo koja zena? :sleep:

Naravno da nisi, i to je pozitivno :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, Moonwalker said:


Tamo gde prodaju pakovanja za putovanja. Kozmetiku. Kao providno neseser da ne mora da se otvara pri security kontroli na aerodromu ako je u rucnom prtljagu. Tu verovatno ima ili u Lilly ili u DM.

 

Hvala, pošto vidim da če mi trebati dodatnih reorganizacij jer ne znam u koje resore da strpam rezervne upaljače, žvake, grickalice, slanik,  nož (reckavi) i tako

Link to comment
14 hours ago, francuski sobar said:

 

 slanik

 

 

:laugh:

 

misim i ja nosim kutijicu sa soli ali u sumu...

 

 

inace ja sam resila organizaciju u torbi tako sto vise skoro nista ne nosim sa sobom..

Link to comment

ti opuštena ko u mene moja, samo telefon i ključevi od auta i eno je leti

 

a magarac nekad i dve torbe ukrstim preko ramena ko redenike, kombo pantalone svi džepovi puni, majkemi baciću isto jednom sve

 

letjet ću i ja

krila galeba

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 7.8.2021. at 17:19, francuski sobar said:

 

 

1370105112.jpg

 

Naime godinama imam problem sa rancem što u njem nosim gomilu sitnica a da i ne znam šta sve ima jer kad god mi zatreba nešto u onom mraku i haosu pa još kad je milion pretinaca nema šanse da iskopam. Neki dan sam sve istreso na pod da izvršim reviziju i brate mili gomila nekih adaptera, kablova, cigara, olovaka, šrafcigera, alkohola, maramica, baterijska lampa, metar zidarski, maske, računi, punjači razni za ko zna šta, miševi,  dederansi, 1 numerička tastatura lol, cvikeri, dva pasoša :blink: i svašta još.

 

Ozbiljno se rešim  da patentiram ranac sa unutrašnjom led rasvetom i zaradim milione al aj za početak da probam sa nekim neseserima.  I evo ove baš knap  staju u sporedni đep od ranca,  Jedna se zove Tehnika i nauka, druga Zdravstvo i higijena, jeste malo da sam sad sam sebi ko đačić prvačič i verovatno štreberi ovde se misle o čemu ja pričam ali meni je ovo apsolutni hit.

 

 

 

 

:fantom:

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
On 17.5.2021. at 16:06, ivy said:

antora_j066126-032219-s20-032.jpg

 

https://www.intersport.rs/merrell-antora-zenske-cipele-za-planinarenje-473700

 

ove kao letnju obucu za šumu...valjda ce biti dobre..

 

 

odlicne su!!!!

10 dana londranja po Durmitoru i nekoliko drugih uspona i odlazaka u sumu ovog leta mogu reci da su o d l i c n e 

odlicna djon a lagane...jedina mana im je sto su malo sire tu gore oko zgloba pa mi sranja upadaju u njih i ponovo urnisem carape prasinom i liscem

 

misim za plitku letnju patiku...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...