Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

On 14.7.2021. at 15:22, maheem said:

main-qimg-ad005239fed17dad77c894898a4a6f6e.jpeg.e447a6c4df9d9119ab735d1ca91d77c4.jpeg

stigao skechers. lepše od ovih al neću da me maksa zajebava, ukus mu je ionako diskutabilan pa da ga ne raskrinkavam

 

:fantom:

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
On 25.7.2021. at 22:48, kud u maglu Simoviću said:

stigao skechers. lepše od ovih al neću da me maksa zajebava, ukus mu je ionako diskutabilan pa da ga ne raskrinkavam

 

:fantom:

 

 

Čarape included? :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kod kineza dve pernice jedna 500 dindži veća ova manja 300, najbolja i najznačajnija kupovina unazad neznam odkad

 

pernice.thumb.jpg.e7194b1caca6eeae4dc014ae1da95fdf.jpg

 

Naime godinama imam problem sa rancem što u njem nosim gomilu sitnica a da i ne znam šta sve ima jer kad god mi zatreba nešto u onom mraku i haosu pa još kad je milion pretinaca nema šanse da iskopam. Neki dan sam sve istreso na pod da izvršim reviziju i brate mili gomila nekih adaptera, kablova, cigara, olovaka, šrafcigera, alkohola, maramica, baterijska lampa, metar zidarski, maske, računi, punjači razni za ko zna šta, miševi,  dederansi, 1 numerička tastatura lol, cvikeri, dva pasoša :blink: i svašta još.

 

Ozbiljno se rešim  da patentiram ranac sa unutrašnjom led rasvetom i zaradim milione al aj za početak da probam sa nekim neseserima.  I evo ove baš knap  staju u sporedni đep od ranca,  Jedna se zove Tehnika i nauka, druga Zdravstvo i higijena, jeste malo da sam sad sam sebi ko đačić prvačič i verovatno štreberi ovde se misle o čemu ja pričam ali meni je ovo apsolutni hit.

 

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

tako sam se i ja rešila haosa u svojoj sport bili torbi. sve je raspoređeno po providnim neseserima i nema više rondanja i šizenja kad krenem da tražim ključeve ili naočare a jedino što uspem da nađem su mrtvi krokodili.

  • +1 3
Link to comment

ovi moji su bili deo pakovanja za nešto drugo pa sam ih iskoristila ali pogledaj po lilijima verovatno ima providnih. mada ti je svejedno pošto ih tematski pakuješ pa znaš po boji gde je šta.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...