Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

http://www.sdsmarket.com/HA_125_Infrared_Motion_Detector_Security_Alaram_p/ha-125.htm

HA-125-2T.jpg

Za sto kinti kod onih mucenika na ulici. Nije beg cicija kad je houm sekjuriti u pitanju. Ako ne radi bas me briga a ako sljaka super ce mi koristiti zvonce kad god neko udje na vrata. Mislim da sam jednom usao u neku prodavnicu gde je to bilo instalirano i ok se cuje. Alarm kao alarm je verovatno budalastina.

Link to comment

Neuništivo kućište za telefon za aktivnosti u prirodi.

 

SOTCA337200_2.jpg

 

e, baš ovo sam planirao za neko more ili nešto slično. Znači jedina 'zamerka' je što malo jače stiskaš ekran i to je to?

Link to comment

Pa ovo moje je za 5.5", za iPhone 6 Plus.

Da, jedina zamerka (a i nije zamerka, to je zato što ima gorilla glass preko) je što treba malo jače da se pritisne ekran nego kada ga nema.

Link to comment

i jel ima i za vece ekrane?

 

ima za puno različitih modela telefona, proveri: http://www.lovemeicases.com

 

 

Pa ovo moje je za 5.5", za iPhone 6 Plus.

Da, jedina zamerka (a i nije zamerka, to je zato što ima gorilla glass preko) je što treba malo jače da se pritisne ekran nego kada ga nema.

 
Šta misliš, da li bi funkcionisalo ako telefon ima još jednu zaštitu preko ekrana?
Edited by copkillah
Link to comment

Ovo ima Corning Gorilla Glass 3 al opet bih ga rado dodatno zastitio. Zastitno staklo ne bih uzimao al su mi interesantna kucista kao ono gore.

 

@ cop

 

hvala za link

Link to comment

 

Šta misliš, da li bi funkcionisalo ako telefon ima još jednu zaštitu preko ekrana?

 

 

Pa ne znam šta podrazumevaš po još jednom zaštitom, moj telefon fabrički ima još jednu foliju (zaštitnu) preko ekrana i radi.

 

Link to comment

Zaštite za staklo su nepotrebne sa gorila glasom, na već tri telefona je ne nosim, nikad ni ogrebotine.. A utiče na sliku, nerviraju me... 

pogledaj ti to malo bolje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...