Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ne znam sta je gildan, verovatno brand i ne nije.

made in Srb, NAJ.

 

Iako piše 100% pamuk, osecaj je da ima elastina u crnim majicama.

 

Štampao nešto i na crvenoj i ta je bila 100% pamuk i na osecaj.

 

Izbor boja nikakav. Imaju crne, sive, bele, crvene, zelene, žute i plave.

 

Ako se malo potrudim, mogao bih da se prisetim hex vrednosti boja koliko su osnovne.

Link to comment
  • 3 weeks later...

jel postoji jos kragujevacki dzeger, da ne kazem jagger? koristili su super materijale, i bilo je da se probere, narocito na rasprodajama...

Jen'om u KG naleteo na neku njihovu prodavnicu, "outlet" šta li... Imao farmerica za 5 godina... Jbt jesam star. :(

Link to comment

Kolko?

I za koji mob?

Zadovoljan?

23€ na dx.com, iPhone 6 plus, zadovoljan, za vukljanje u rancu i koriscenje u uslovima za koje je predvidjeno, nije za svaki dan, glomazno je, teško, i mora malo da se pritiska ekran, to jest staklo kućišta da bi reagovao. Ali mislim da može kamion da predje preko njega i da telefonu ništa ne fali, takav mi je utisak.

Link to comment

23€ na dx.com, iPhone 6 plus, zadovoljan, za vukljanje u rancu i koriscenje u uslovima za koje je predvidjeno, nije za svaki dan, glomazno je, teško, i mora malo da se pritiska ekran, to jest staklo kućišta da bi reagovao. Ali mislim da može kamion da predje preko njega i da telefonu ništa ne fali, takav mi je utisak.

 

ja koristim Reiko Multifunction Hybrid Case za isti telefon Tight Fit Offering Full Protection with Built-In Media Kickstand  Black 8$ plus S&H, na amazonu...i koristim neki heavy duty protector za ekran (isto je bio oko 8-9$....ispadne mi ili ga cusnem sluccajno svaki drugi-treci dan....pogotovu iz kola kad izlazim, zaboravim da mi je u krilu ..odlican je, jedini je problem sto ne mogu da ga skinem nikako (kupila sam neku  tasnicu za izlazak za mobilni da mogu i licnu kartui kartice da stavim..ma nema sanse da ga otvorim i prebacim u tasnicu...kad kazu tight izgleda oni stvarno misle tight...inace se oklop sastoji iz dva dela...plastike koja direktno ide preko telefona pa guma okolo...i nije tezak. stane mi u zadnji dzep od farmerki bez problema

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...