Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Zar ti nemaš 48 ili tako nešto? Ovaj je 42?

 

 

Samo 42' [emoji19]

 

 

Sad se osecam nekako gej :(

 

 

Mozemo sada da napravimo i nas forum

 

47", miševi.  :misko:

Link to comment

Meni ce i ovo biti problem jer nemam gde da ga drzim u sobi, u regalu ima onaj prostor za tv ali mozda bi jedva stao od 32 inca, nego sam morao da pocnem da trosim pare dok nisam sve prokockao. Negde cu ga uglaviti nekako.

Link to comment

Imam, iznad kreveta na kojem spavam :D Ostalo sve zauzeto, na jednoj strani prozor, na drugoj vrata, a pola sobe ubiveno velicinom tog regala. Drzacu ga na stolu dok ne prodamo taj regal i ne kupimo neki manji sa postoljem za tv.

Link to comment

Imam, iznad kreveta na kojem spavam :D Ostalo sve zauzeto, na jednoj strani prozor, na drugoj vrata, a pola sobe ubiveno velicinom tog regala. Drzacu ga na stolu dok ne prodamo taj regal i ne kupimo neki manji sa postoljem za tv.

 

Zli rođače, nemoj da ti bude žao, 32 je smešno mali tv. Nije za  ozbiljne ljude kakav si... Kakva je tvoja keva. :D

Link to comment

Pazi olosa sto nisko udara <_<  Keva mi finansijski nije pomogla 100 godina, svojim parama kupujem tv, sipam gorivo, odrzavam auto.. Osim sto placa vecinu racuna, sto je kupila auto, stan, sto kupuje skoro svu hranu... nista drugo nije uradila :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...