Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

300 Euro za pravu Baracuta G9 je jednostavno bezobrazluk, tako da sam uzeo ovo. I ovo je Harrington. Ne kapiram u cemu je fazon, valjda je originalne modele radio isto Harrington. Za razliku u cijeni od 230 Euro, zaista nebitno.

 

Edit: aaaaa na netu nasao u cemu je razlika. Baracuta radi original, a ime Harrington je dobilo po liku iz serije "gradic pejton", sto znaci da je naziv Harrington samo naziv za vrstu jakni koje su radili mnogi proizvodjaci, kao i proizvodjaci ove kupljene, a proizvodjaci ove jakne su francuzi, koji su se u 80-im dosjetili dati marki to ime i time uspjeli stvoriti kod neinformisanih, kao kod mene, iluziju da je Harrington originalna marka jakni. Vjerovatno bih isto tako da je neko u 70-im recimo napravio marku npr. "patike", povjerovao da je samo njihova obuca "praaava patika" :).Ali ipak, jel karirana postava-jeste, jel razlika 230 Euro...

 

harrington.jpg

Edited by B_B
Link to comment

300 Euro za pravu Baracuta G9 je jednostavno bezobrazluk, tako da sam uzeo ovo. I ovo je Harrington. Ne kapiram u cemu je fazon, valjda je originalne modele radio isto Harrington. Za razliku u cijeni od 230 Euro, zaista nebitno.

 

Edit: aaaaa na netu nasao u cemu je razlika. Baracuta radi original, a ime Harrington je dobilo po liku iz serije "gradic pejton", sto znaci da je naziv Harrington samo naziv za vrstu jakni koje su radili mnogi proizvodjaci, kao i proizvodjaci ove kupljene, a proizvodjaci ove jakne su francuzi, koji su se u 80-im dosjetili dati marki to ime i time uspjeli stvoriti kod neinformisanih, kao kod mene, iluziju da je Harrington originalna marka jakni. Vjerovatno bih isto tako da je neko u 70-im recimo napravio marku npr. "patike", povjerovao da je samo njihova obuca "praaava patika" :).Ali ipak, jel karirana postava-jeste, jel razlika 230 Euro...

 

harrington.jpg

 

japi fazon :fantom:

Edited by ToniAdams
Link to comment

Bio sam se zalepio za nekog deutera, ali em ga nema, em je u dinar duplo skuplji od ovog, pa sam kontao za razliku da kupim još nešto od planinarske opreme, i ovako moram uzet cipile, ili možda neki manji ranac od jedno 25l. Nebitno, zadovoljan sam, ima šta treba da ima, vent sistem za leđa, h2o sistem, i to je to. 

 

Cougar.jpg

Link to comment

300 Euro za pravu Baracuta G9 je jednostavno bezobrazluk, tako da sam uzeo ovo. I ovo je Harrington. Ne kapiram u cemu je fazon, valjda je originalne modele radio isto Harrington. Za razliku u cijeni od 230 Euro, zaista nebitno.

 

Edit: aaaaa na netu nasao u cemu je razlika. Baracuta radi original, a ime Harrington je dobilo po liku iz serije "gradic pejton", sto znaci da je naziv Harrington samo naziv za vrstu jakni koje su radili mnogi proizvodjaci, kao i proizvodjaci ove kupljene, a proizvodjaci ove jakne su francuzi, koji su se u 80-im dosjetili dati marki to ime i time uspjeli stvoriti kod neinformisanih, kao kod mene, iluziju da je Harrington originalna marka jakni. Vjerovatno bih isto tako da je neko u 70-im recimo napravio marku npr. "patike", povjerovao da je samo njihova obuca "praaava patika" :).Ali ipak, jel karirana postava-jeste, jel razlika 230 Euro...

Originalnu G9 si pre nekoliko godina mogao naci za relativno sitne pare. Imali su i neke teske rasprodaje pre nego sto je firma promenila vlasnika i cenovnu politiku. Ne juriti original je, u ovom slucaju, dobra odluka (IMO).

 

 

I kod nas ima novo. ^_^

Okasnila malo sa transportom i carinom ali je najzad tu. Teska ko tuc i nevidjena paznja prema detaljima. Prvi utisci - cekanje se i te kako isplatilo.

1017_106.jpg

Link to comment

3 pencil midi skirts

-crna sa necim sto se presijava ali moze da se primeti samo pod odredjenim uglom i reljefna je

-plish tamno zlatna - jedva hodam u tome

-crno/bele share od materijala kao kupaci kostim i jedva cekam da je nosim jer moze i preko dana i na plazu i uvece i super je udobna. a moze i u japankama i u stiklama...totalno moj (opusten) fazon.

 

 

http://thefashiontag.com/wp-content/uploads/2014/11/pencil-skirts-style-3.jpg

Link to comment

sta da hvalimo kad je ko izvidjac :)

 

cim vidim ovoliko dzepova, pomislim na posao....no thanks :)

 

ona od B_B mi se svidja...diskretna, shunjalica jakna...zahteva dobro telo ispod ili bar jake ruke :) ..i istice guzu :) ...correct me if I'm wrong :)

:isuse: totalni sam idiot....sad provalih da istu tu jaknu ima moja jaca polovina....

Edited by mustang
Link to comment

kupila danas kod braće u bloku 70 aljinče, šatro laura ashley  

celih milju ipo  :D

al' super je aljinče, nego mi se nije dalo da slikam, onaj klasičan babiš dezen na tamnoplavoj podlozi neki cvetići,

imaju i suknje, ali samo manji broj (moja aljina je broj 9, to mi je taman, suknje su br 7 i mislim da su 800 din)

viskoza i elastin

te suknje su malo duže, verujem da dobro idu na čizme + neki dobar topić + džins jakna

Link to comment

Kad ste kod jakni...uzeh "na slepo" ovu prolecnu jaknu proslog leta i jako je udobna i dobro stoji, skroz sam zadovoljna njom:

 

TW421G00I-K11@14.1.jpg

 

 

Te razmisljam da pazarim ovu laku ~letnju veselu jaknu za leta u kisnim/hladnijim zemljama od iste firme.

U komentarima stoji da je malo uza u gornjem delu sto me odmah alarmira pa cu videti da li broj ili dva veci moze da resi posao, ako ne - lako se vrati nazad.

 

TW441F001-M11@4.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...