Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Šta ste pazarili ovih dana

Featured Replies

1 hour ago, slepa živana said:

ja imam 150 evra. al to mi je za sahranu.

Čiju? 

  • Replies 9.8k
  • Views 907.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Stigla stara igračka... 47 godina star komplet modela aviona, kojeg sam kao klinac čežnjivo gledao u izlogu Zrenjaninskog Komisiona... A onda par godina kasnije pravio i leteo u Aero Klubu. Proš

  • slepa živana
    slepa živana

    ja imam 150 evra. al to mi je za sahranu.

  • slepa živana
    slepa živana

    imala sam ovakav tepih u zadnjem iznajmljenom stanu i mnogo me je veselio juče se pojavi na kupujem-prodajem polovni i jutros sam ga pazarila posle praznika mi stiže iz mužlje nek bog p

Posted Images

1 hour ago, Lancia said:

Pravo pitanje :)

uglavnom svi brendirani duksevi sa kapuljacama, nevezano dal su surf ili urban stil, se krecu tako izmedju 80 i 100 evra. Kvalitet je uglavnom nikakav, ili brzo izblede ili se iskrzaju istegle rukavi. Niko to realno i ne nosi vise od dve godine.

Izuzetak su firme, koje vode racuna o kavlitetu pamuka i izrade i to su uglavnom duksevi bez obelezja, kao onaj gore od 3opgea i tu cene idu i do 200 shushki. 

 

Možda tu, ovde ne, uglavnom nosim adidas koje sam kupovao za 30, 40e u outletu a za 6, 7 soma možeš da biraš. Skoro sam kupio jedan skroz pristojan za 3500. 

Čak ni u sred™ ovih fancy tržnih centara mislim da ne idu preko 7, 8 soma što je nekih 60, 70e. 

11 minutes ago, Mil@n said:

 

Možda tu, ovde ne, uglavnom nosim adidas koje sam kupovao za 30, 40e u outletu a za 6, 7 soma možeš da biraš. Skoro sam kupio jedan skroz pristojan za 3500. 

Čak ni u sred™ ovih fancy tržnih centara mislim da ne idu preko 7, 8 soma što je nekih 60, 70e. 

Govorim o brendovima koji su zakon za hoodies, Billabong, Quicksilver, Vissla, Roxy...narafski da moze da se nadje jeftinije i u outletu i kod Kineza i sta ja vec znam. Sad je u principu dobra prilika da kupuje neki brendirani komad garderobe, ko pati za tim, magacini su puni, bice rasprodaja, kao sto ce dosta tih firmi, na zalost, propasti. 

2 hours ago, Lancia said:

Vucic je ambasador brenda.

On i Jersey Shore ekipa.

Njima su kasnije platili samo da ih više ne nose.

2 hours ago, Valkyrie said:

Čiju? 

ko prvi umre 

58 minutes ago, slepa živana said:

ko prvi umre 

Ti se zezaš al ja bi npr u nečiju sahranu rado investirala 

10 minutes ago, Valkyrie said:

Ti se zezaš al ja bi npr u nečiju sahranu rado investirala 

Tipa: dam ti 150€ ako sad umreš?

Ma ne, više generalno mizantropski hejtujem. Danas mi nešto nije dan. Biću bolja osoba sutra. 

3 minutes ago, Valkyrie said:

Ma ne, više generalno mizantropski hejtujem. Danas mi nešto nije dan. Biću bolja osoba sutra. 

Der, der. Ja ću tu rečenicu da iskoristim večeras ako se ukaže prilika :lol:

On 15.4.2021. at 13:20, Indy said:

Jms, ako te ne bude mrzelo, pogledaj (sa ovim novim sluškama) neki YouTube video, ili TV/movie stream u kome se puno govori... I javi kako izgleda latency. Iz mog iskustva sa drugim bluetooth slušalicama, pa... kad je u pitanju YouTube i sl (posebno ako se priča, ili ima akcije), vratio sam se na slušalice s kablom. Iriitira me latency (bez obzira što moje sluške imaju poslednju generaciju Bluetooth, v5.0... i dalje zvuk kasni delić sekunde za onim na ekranu. Meni primetno.)

 

 

 

Na prvo slusanje, ne primecujem nikakvu razliku/kasnjenje izmedju slike i tona.

 

Za razliku od QC25, ove imaju dva nivoa (low and high) za Noise Cancelling, i dugmici su prebaceni sa kabla na desnu slusalicu (plus dodatno dugme na levoj).

 

I na QC25II (koje ja imam) dugme za NC je na desnoj slusalici. Jako dobro da nemas kasnjenje, mada je to mozda i zasluga Applea, koji (ukoliko je tacno sto sam procitao, jer mi je iskustvo sa Apple = 0) to sistemski™ podesava da se kasnjenje ne primecuje. 

176593162_10226507306968409_361081591093

 

 

:D 

Šator i stari gramofon? Vrh!

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.