Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Šta ste pazarili ovih dana

Featured Replies

Ček ček daj malo detalja [emoji3]
 
Bez obzira što su moje QC25II 100% OK i kao nove (a i preferiram vezu s žicom u odnosu na bluetooth - 0 latency ftw).

Detalji su da lepa rec i gvozdena vrata otvara [emoji4]
Ovo je mi je vec drugi put da sam ih ubedio: prosle godine sam im vratio moje QC25 kupljene 2015-16 i poslali su mi iste takve u zamenu. Dok sam cekao (oba puta je trajalo oko dve nedelje jer se salju pokvarene u Belgiju, a i nove dolaze odande) uzeo za 30 kinti polovne 25 preko oglasa (samo im zamenio sundjere). Posto su one radile OK, ja sam prodao te nove.
Nekih 5-6 meseci kasnije pocinju i ove polovne da trokiraju (izgubi se prvo zvuk sa jedne strane, posle i sa druge), pa sam opet se zalio Bose-u, jer sam negde video da je to bio problem na starijim modelima (ove druge su bile iz 2014-15) i da su popravili posle ~2017.
Za prvu zamenu je bio dovoljan jedan telefonski poziv, a za ove druge sam preko chat-a morao da ih kontaktiram jedno 7-8 puta dok nisam nasao nekog ko ce da napravi “one-time exception”.
Btw, mozes da vidis iz serijskog broja koje godine su proizvedene – broj posle slova Z je poslednji broj godine (5 za 2015, 6 za 2016 etc).


Sent from my iTelephone using Tapatalk
  • Replies 9.8k
  • Views 907.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Stigla stara igračka... 47 godina star komplet modela aviona, kojeg sam kao klinac čežnjivo gledao u izlogu Zrenjaninskog Komisiona... A onda par godina kasnije pravio i leteo u Aero Klubu. Proš

  • slepa živana
    slepa živana

    ja imam 150 evra. al to mi je za sahranu.

  • slepa živana
    slepa živana

    imala sam ovakav tepih u zadnjem iznajmljenom stanu i mnogo me je veselio juče se pojavi na kupujem-prodajem polovni i jutros sam ga pazarila posle praznika mi stiže iz mužlje nek bog p

Posted Images

Jms, ako te ne bude mrzelo, pogledaj (sa ovim novim sluškama) neki YouTube video, ili TV/movie stream u kome se puno govori... I javi kako izgleda latency. Iz mog iskustva sa drugim bluetooth slušalicama, pa... kad je u pitanju YouTube i sl (posebno ako se priča, ili ima akcije), vratio sam se na slušalice s kablom. Iriitira me latency (bez obzira što moje sluške imaju poslednju generaciju Bluetooth, v5.0... i dalje zvuk kasni delić sekunde za onim na ekranu. Meni primetno.)
 
 

Hocu, cim ih napunim i uradim update ako treba. Dobra stvar kod ovih je sto imaju i kabl, pa moze da se uporedi. I jedna stvar koja se meni mnogo svidjala kod QC25 je sto rade na AAA bateriju, pa kad se isprazni samo ubacis novu. Ove nove se pune preko USB-a, ali nadam se da rade kao obicne sluske (bez ANC) kao sto su i ove prethodne.

Javljam iskustva najverovatnije za vikend.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

kupio skupoceni Buck Mason hoodie. birao sam ih i analizirao jedno mesec dana. hudiji su mi slabost.  sledeci uzimam od konoplje.

 

Faded_Black_Venice_Wash_Brushed_Loopback

@3opgeKoliko shushki?

Dobar je duks, fali neki natpist tipa 3orge Power :D

4 hours ago, Lancia said:

Fala. Super je i sta ti je, uopste nije skup, cena zna da ode i na 200$.

milijunasi ne nose hudije.

extra je hudi zorge

👌🏻

52 minutes ago, 3opge said:

milijunasi ne nose hudije.

Brate 3opge de ti zivis :)

2 hours ago, 3opge said:

milijunasi ne nose hudije.

 

EjZdryrWkAAfFzD.jpeg

15 hours ago, Lancia said:

Fala. Super je i sta ti je, uopste nije skup, cena zna da ode i na 200$.

Ovaj je jeftiniji jer su greskom stavili dva zatvaraca na zip 

9 hours ago, JozoMujica said:

 

EjZdryrWkAAfFzD.jpeg

 

jebo ga aberkrombi, uvijek je u njemu. zasto, sta je ideja stiliste? 

 

Da Miletm pomisli da su to neki njegovi uticajni prijatelji sa Zapada... :fantom: 

 

 

Edit: jos od 1892...

Edited by namenski

22 minutes ago, morgana said:

 

jebo ga aberkrombi, uvijek je u njemu. zasto, sta je ideja stiliste? 

 

Da izgleda kao opušten čovek.

 

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.