Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Ma, neće biti smak sveta ni ako se uvede policijska država... Neće biti smak sveta ako se učini mnogo stvari... Svet samo postaje lošije mesto za određeni broj ljudi... Ako su ti ljudi u manjini, kao što neko ovde lepo reče, parafraziram suštinu replike, koga briga za njih...
Prestati pušiti danas znači podleći politički usmerenoj histeriji, a nikada nije dobro podlegati politički usmerenim histerijama...
:) ћути, ћути...па лупи!овде чак нисам сигурна ни дал у ком чучу уопште грми неки лец! Edited by fliuku
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

:) ћути, ћути...па лупи!овде чак нисам сигурна ни дал у ком чучу уопште грми неки лец!
A, šta je tu netačno?
Link to comment
Ma, neće biti smak sveta ni ako se uvede policijska država... Neće biti smak sveta ako se učini mnogo stvari... Svet samo postaje lošije mesto za određeni broj ljudi... Ako su ti ljudi u manjini, kao što neko ovde lepo reče, parafraziram suštinu replike, koga briga za njih...
Prestati pušiti danas znači podleći politički usmerenoj histeriji, a nikada nije dobro podlegati politički usmerenim histerijama...
:) ћути, ћути...па лупи!овде чак нисам сигурна ни дал у ком чучу уопште грми неки лец!
Haha, koje su to jeftine fore od nicka koji do ovog trenutka na forumu ima ukupno 32 replike, a na ovom topicu 26...Umesto da mi odgovoriš, edituješ boldovanim gornju repliku i igraš se sa quotovima koji se ne prenose u reply... Lukavo, produhovljeno, vešto, domišljato, lucidno, originalno, inspirativno, iskričavo, nestašno, duhovito, prevejano i, nadasve, nešto...
Link to comment
Ja sam zaista mislio da si ti normalan lik kojem je pomalo teško da se otrese duvana, pa se tu batrga o tome kako nije fer umanjiti pušenje.Jbg, izgleda da je tačno ono što kažu: Prvi utisak o osobi je uvek pogrešan.
:lol: Da, ja zaista mislim da na nepusace treba primenjivati oruzje za masovno unistavanje. Nuklearke, ako moze. :isuse: Nego, ne rece nam kako je izgledala ta titanska borba izmedju britanskih ugostitelja i parne masine.
Link to comment
Ma, neće biti smak sveta ni ako se uvede policijska država... Neće biti smak sveta ako se učini mnogo stvari...
Ali će biti smak sveta kada ti budeš napisao nešto smisleno.
Link to comment
Najbolji su ovi "pusim zato sto mi je to uzivanje" i "uzivam u svakoj cigareti" tipovi, i ova slika pusenja kao u debilnom vasicevom tekstu.Skoro po pravilu, maltene svi (ne kazem da nema izuzetaka) se ti "uzivaoci" razotkrivaju kao obicni zavisnici od narkotika cim im cigarete bivaju uskracene na neki duzi period (npr. duze od sat vremena).
Да, ја сам најбољи за тебе, јер палим само кад ми се пали. Годинама сам завијао, док се још дало наћи чистог дувана (*), углавном зато да не бих махинално запалио - та, запаљена из навике, у ствари не прија.Догађало ми се да проведем по десет и двадесет сати по аеродромима и, кажи драгичка, аеродроми немају напоље, или је просторија за пушаче закључана, или је искључено проветравање. За последњих десет година нашао сам два аеродрома на којима то ради како треба (Норфолк, Денвер). И ником ништа, могао сам ладно да издржим без фрке панике и било каквог сврабежа... али зато, кад слетим на последњи и дочепам се напољета, не дирај.
Lako je drzati tu "ja zaista uzivam u pusenju" fasadu kada su cigarete nonstop dostupne; ali, jedna duza voznja vozom, avionom, boravak tamo gde se pusiti ne sme, zaboravljene cigare (a trafika ne radi) - i ogoljena, nervozna zavisnost izlazi na videlo. "A kad cemo da stignemo? Cekaj da vidim radi li radnja? Ima neki automat? Kako bre ne radi nista? A gde je soba za pusenje ovde? A jel mislis da ce voz dovoljno dugo da stoji na stanici da izadjem i zapalim jednu?" i tako dalje.
Да, свакако, сви пушачи су такви. Види горе.Нарочито ти што наглас праве питање "да ли воз стоји довољно дуго". Ако ти се пуши, изађи и запали, па или ћеш натенане и да је угасиш, или ћеш бити срећан што воз не губи време. Још боље ради кад се чека аутобус.Био сам престао једно годину дана, онако за инат, нагло и без трзавица, и након годину дана се постепено вратио, такође за инат.За поглед на све ово из тачке ближе земљи, Џо Џексон.пјафрж: спомену ћерка (не пуши) да је у авионима сада гори ваздух него што је био док је смело да се пуши - јер више не проветравају. Шта усиса чистог ваздуха на аеродрому (а то су, јелте, праве ваздушне бање), то му је. Кад се попне, само врти тај исти ваздух.-----(*)

ковертирам потез: на ово ће неко да зине о "илузији да је чист дуван мање штетан"

Edited by расејан
Link to comment

Meni je zanimljivo kako su svi pušači ovde "light smokers". Svi su u fazonu "5-6 cigara na dan" Počeo sam ozbiljno da se pitam zašto je šverc cigara bio najjači posao 90ih i kako sve te silne pare zaradiše Cane, Milo, Marko i ostala ekipa. :unsure:

Link to comment

O, evo te... Nije te bilo par dana... Već sam se zabrinuo da nisi propušio...

Meni je zanimljivo kako su svi pušači ovde "light smokers". Svi su u fazonu "5-6 cigara na dan" Počeo sam ozbiljno da se pitam zašto je šverc cigara bio najjači posao 90ih i kako sve te silne pare zaradiše Cane, Milo, Marko i ostala ekipa. :unsure:
I, šta je poenta ove replike? Šta ona znači uopšte?
Link to comment
Meni je zanimljivo kako su svi pušači ovde "light smokers". Svi su u fazonu "5-6 cigara na dan" Počeo sam ozbiljno da se pitam zašto je šverc cigara bio najjači posao 90ih i kako sve te silne pare zaradiše Cane, Milo, Marko i ostala ekipa. :unsure:
Ko kaze. Evo, ja stucem cetiri pakle dnevno, puna pepeljara mi je uvek pored jastuka jer se budim nocu da pusim, a tu su blizu i cigarete da zapalim pre nego sto otvorim oci.
Link to comment
Ko kaze. Evo, ja stucem cetiri pakle dnevno, puna pepeljara mi je uvek pored jastuka jer se budim nocu da pusim, a tu su blizu i cigarete da zapalim pre nego sto otvorim oci.
Ja mogu da potvrdim ovo. Vishe puta sam imao tu nesrecu da sedim u drushtvu ovog oholog pushacha, koji je, osim shto je trazio nepushache da im namerno duva u lice, svoju pushackhu bahatost demonstrirao i tako shto se punih 20 minuta izdirao na prodavachicu u kiosku, koja je pokushala da mu objasni da mu je prodala sve boksove koje je za to veche imala. Smirio se tek kad smo mu dali laptop kako bi mogao da pishe na ovom topicu i kad smo se dogovorili da se slozimo kako je zabranja reklamiranja cigareta u crtanim filmovima chist fashizam.
Link to comment
Meni je zanimljivo kako su svi pušači ovde "light smokers". Svi su u fazonu "5-6 cigara na dan" Počeo sam ozbiljno da se pitam zašto je šverc cigara bio najjači posao 90ih i kako sve te silne pare zaradiše Cane, Milo, Marko i ostala ekipa. :unsure:
O, evo te... Nije te bilo par dana... Već sam se zabrinuo da nisi propušio...I, šta je poenta ove replike? Šta ona znači uopšte?
Poenta je da, em smo zle ubice dece, još smo i lažovi.Sale, nestrpljivo čekam tvoj sledeći dragulj.

U međuvremenu ću spomenuti, glede moje teze "tko je sledeći" da sam se čuo s rođakom koja u svojim 50-im godinama pati od problema s nogama.Činjenica je da pati od prekomerne težine. Kod 4 lekara, što opštih, što specijalista, je bila i svaki joj je još "s vrata" rekao "to vam je od težine, smršajte", ne proveravajući ostale moguće uzroke.Tek peti ju je istinski pregledao (pa analize i snimanja) i utvrdio da ima neku bolest limfnih sudova.Isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...