Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Sasa Dimitrijevic karikaturista iz Nisa . Prva nagrada na medjunarodnoj izlozbi karikature U Hrvatskoj na temu "Poroci" :Hail:djesus

Edited by bergasa19
Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Super.Pogledati komentare te vesti.Najviše kažu da su smanjili ili prestali s pušenjem jer nemaju novca. Otprilike tako komentarišu i ljudi iz mog okruženja.Znači da naša vlada odlično radi, a ako ovako nastavi za koju godinu ćemo istrebiti i gojaznost. <_<

Link to comment
  • 1 month later...

Moja potencijalna apstinencija na izborima opasno preti da se pretvori u izlazak i glasanje za SNS.Ne zbog cigareta kao izvora moje zavisnosti, već zbog najave društva u kakvom ne želim da živim.

Link to comment
Moja potencijalna apstinencija na izborima opasno preti da se pretvori u izlazak i glasanje za SNS.Ne zbog cigareta kao izvora moje zavisnosti, već zbog najave društva u kakvom ne želim da živim.
Dada :lol:
Link to comment
zbog ovako lijepih, slatkih i medenih zakona mi ne smemo dozvoljavati australopitecima iz opozicije da usporavaju evroatlantske integracije.
a-ha! eto krunskog dokaza da su cigarete zapravo lekovite!
Link to comment

a ko bude imao dobro osiguranje, dobiće cigare sa velikim popustom, tj. skoro besplatno, kao što je praksa sa lekovima na recept izdatim pacijentima sa drug insurance planom. -_-

Link to comment
Dada :lol:
Vidi, stvari koje mi mnogo više znače od cigareta su ilegalne, pa ništa. <_<Što se cigareta tiče, ja i nisam neki zadrti pušač, ne smeta mi da ne pušim u prisustvu nepušača, mogu bez cigarete satima. Ali se ovde radi o prohibiciji kao takvoj. Uostalom, i da bude tako, meni nije ako mi se puši problem da odem u apoteku i kupim cigarete. I nije ovo prvi evropski zakon koji me sve više udaljava od ideje da se treba boriti za članstvo u EU.
Link to comment
Vidi, stvari koje mi mnogo više znače od cigareta su ilegalne, pa ništa. <_<Što se cigareta tiče, ja i nisam neki zadrti pušač, ne smeta mi da ne pušim u prisustvu nepušača, mogu bez cigarete satima. Ali se ovde radi o prohibiciji kao takvoj. Uostalom, i da bude tako, meni nije ako mi se puši problem da odem u apoteku i kupim cigarete. I nije ovo prvi evropski zakon koji me sve više udaljava od ideje da se treba boriti za članstvo u EU.
Da se ne bi zaebavali: svi pušači odjednom postanu borci za svetsku pravdu, kad im se samo i spomene, da bi jednom, možda, nekad, bilo moguće, da ne mogu da puše gde i kad hoće. Isto, kao i kad bi meni neko nagovestio da će biti prekinuta proizvodnja Jacobs Monarch kafe (u koju stavljaju neku najstrašniju drozu, u to sam siguran).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...