Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Ja samo da se pohvalim da sam resio problem duvanskog dima :) U Bocvani je pusenje zabranjenu svuda i na svakom mestu a zakon se, zamisli, postuje. Cigare su preskupe, pakla izadje vise no six pack. Po nekim kafanama imaju 1-2 stola odvojena za pusace koji uvek zvrje prazni jer pusaci radije biraju da ne puse i druze se sa nepusacima nego da sede sami. Kakva divna paralelna stvarnost :D

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Prvo zabrana reklamiranja i promovisanja da je prozvod gorkog ukusa, nastao pod uticajem bakterija u procesu koji neposredno prethodi truljenju, nešto što je "cool", normalno i poželjno. :P

Link to comment

Podrzavam. Svet bi bio postedjen dobrog dela kretenskih reklama. Jos ako bi zabranili reklamiranje deterdzenata, sampona i ostalog sto zagadjuje okolinu efekat bi bio jos bolji.

Link to comment
OK možda jesam malo preterao, ali šta raditi sa slučajevima u kući. Naprimer ako drugim ukućanima pušenje izuzetno smeta kako da prisile pušača da više ne koristi duvan u kući?
Krpo, iskuliraj.Potrošili smo mi ovde mnogo strana na sve ove rasprave i došli do toga da pušači imaju svoju logiku, a mi nepušači svoju.Najbitnije od svega je da postoji zakon, koji po mnogo čemu nije najbolji, ali nam je unekoliko omogućio da lakše dišemo.
Link to comment
Krpo, iskuliraj.Potrošili smo mi ovde mnogo strana na sve ove rasprave i došli do toga da pušači imaju svoju logiku, a mi nepušači svoju.Najbitnije od svega je da postoji zakon, koji po mnogo čemu nije najbolji, ali nam je unekoliko omogućio da lakše dišemo.
+1, kao polupušač. zakon je sasvim solidan.inače nadam se da nećemo otvarati polemiku o tome da li ukućani imaju pravo da dovode policiju koja bi otimala ostarelom ocu cigaretu iz ruke, u njegovoj sopstvenoj kući ili tako nešto.
Link to comment

Torturi pusaca nema kraja. Sace da im pakuju cigarete u kutije maslinaste boje, bez slika i logoa, sa jedinstvenim fontom, ako se izglasa zakon ovdi dole. Em sto je 1 pakovanje, ne znam, 18 dolara, em ce da bude ruzno k'o da je zdelano v SSSR. Ouch.

Link to comment

Ja bih to rešio još zgodnije. Da se pljuge prodaju uvaljane u govna, i da prodavac na trafici ima zakonsku obavezu da ih pred tobom izgazi i da te pljune u facu, a ti pak zakonsku obavezu da sve to pokupiš, probereš duvan i onda ga rolaš u rizle i pušiš. U svakom slučaju, efikasnije i isplativije od nekog tupavog ukidanja fabrika ili zabrane proizvodnje cigareta.

Link to comment
Ja bih to rešio još zgodnije. Da se pljuge prodaju uvaljane u govna, i da prodavac na trafici ima zakonsku obavezu da ih pred tobom izgazi i da te pljune u facu, a ti pak zakonsku obavezu da sve to pokupiš, probereš duvan i onda ga rolaš u rizle i pušiš. U svakom slučaju, efikasnije i isplativije od nekog tupavog ukidanja fabrika ili zabrane proizvodnje cigareta.
Huh, koji ekstremni sadizam. Ovoga se cak ni nacisti u konc. logorima ne bi posramili.
Link to comment

Meni ovi lejauti skroz okej. Eventualno bih izmenio materijal od koga se pravi pakovanje (Stroncijum 90 bi bio odlično rešenje, po mom ukusu, ili usijano gvožđe). Može i neki skroz transparentni lepak, pa da se kutija uvalja u vrlo sitnu srču umočenu u zmijski otrov, što bi lejautima dalo fin 3D efekat kako se svetlost prelama kroz stakliće.Sve je bolje nego da se potežu surove zakonske zabrane gajenja duvana i proizvodnje cigareta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...