Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

sjaritch igra za rvate. cinilo mi se da mu je uvedena neka restrikcija za nastup zbog nike-a.mozda to tchak tchini rvate kantendere.e: na raptorbordu opsjednuti na to da jonasas obezbjedi dabldabl prije 1/2. inace protiv usa egz. napisali 42. str. postova.

Edited by John_Malkovich
Link to comment
sjaritch igra za rvate. cinilo mi se da mu je uvedena neka restrikcija za nastup zbog nike-a.mozda to tchak tchini rvate kantendere.e: na raptorbordu opsjednuti na to da jonasas obezbjedi dabldabl prije 1/2. inace protiv usa egz. napisali 42. str. postova.
to je bilo samo na onom kampu u Trevizu, ako se dobro sećamUbiše ih Rvati... Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

hrvati ubijaju litvaniju sa petorkom gde igraju igraci 2 i 3 godine mladji.

Link to comment

^impresivno.uriniraju po njima i to protiv 5th pika. litva i njihovi klubovi su mi inace naj-antipaticniji u kosarci. grublje receno; mrzim svako povezivanje termina litva[nac/nci] i kosarka.a pogotovu sto su prosle godine ni krivi ni duzni dosli do bronze.

Link to comment
hrvati ubijaju litvaniju sa petorkom gde igraju igraci 2 i 3 godine mladji.
fali još samo treći iz "velike trojke" Zagreba, Mavra, ne znam hoće li on igrati za neke mlađe ili šta...
^impresivno.uriniraju po njima i to protiv 5th pika.
igraju protiv budućeg top3 pika, samo to još ni ne znaju :D Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
Da, da, Hrvati su mladji dosta i bas zbog toga ih nisu svrstavali medju kontendere ali ocigledno oducavaju Litvance od kosarke.
zato sto bukmejkeri pojma nemaju, ova generacija hrvatske je zastrasujuce dobra.
Link to comment
zato sto bukmejkeri pojma nemaju, ova generacija hrvatske je zastrasujuce dobra.
Ne mislim na njih vec ovako po netu... jesu dobri al su i mladji i fizicki slabiji.Barac car, 1/13 za 2, 4/5 trojke :lol: Edited by Feindouno
Link to comment
igraju protiv budućeg top3 pika, samo to još ni ne znaju :D
znaju,znaju
Trojke 10/16 a litvanski suteri 2/15, sve jasno...
zato velim neprekidno pisanje iz daljinea i nemaju assistencija ovi. mora da je obrana solidna.
zato sto bukmejkeri pojma nemaju, ova generacija hrvatske je zastrasujuce dobra.
bookmakeri nikad nemaju pojma kad san se regularno kladio prije.samo sto nisam zna iskoristiti/nisan ima pipina dovoljno.bojim se samo da ce ishod napumpati samopouz kancima.
Link to comment
fali još samo treći iz "velike trojke" Zagreba, Mavra, ne znam hoće li on igrati za neke mlađe ili šta...
odgovori mi jedan dobro obabešten prijatelj
Mavra je odustao od igranja za reprezentaciju jer nije bio zadovoljan ponudjenom ulogom,takodje nece igrati ni za U18 selekciju
:isuse:
Link to comment
Ne znam ko je Marva ali ga treba oteti ako vec nece da igra za HR <_<
Pa Šarić, Hezonja i Mavra su taj "veliki trio" Zagreba, na ovoj juniorskoj Evroligi je imao 22ppg i oko 30 indeks po tekmi... a 94. godište
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...