Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Pa dobro, Hemofarm dobro radi sa klincima, Mitrovic je od anonimusa postao jedan od najboljih igraca u ligi jako brzo. Mozes li nesto vise o ovm klincu da napises? I kako ti se cini Milosevic?

Link to comment

Nisam gledao dovoljno utakmica da bih mogao nešto više da kažem. Imam kod kuće neke diskove sa njihovim ovosezonskim utakmicama ali nikako da pogledam. Informacije o Milutinovu i njegovom napretku sam dobio od njegovog saigrača. Ono što sigurno znam je da je juniorska ekipa Hemofarma odlično selektirana i organizovana i da tu ima više igrača koji će moći da uđu u njihovu seniorsku ekipu, ako se pravi poređenje sa ostalim ekipama juniora (izuzetak su Bojić, Reljić, Vujović i Micić iz Mega Vizure koji su još od početka sezone u seniorskoj ekipi).

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mega dobila zvezdu iako im startni bekovski par Micic-Reljic nije igrao. Zvezda je prangijaska ekipa i sut za tri ih je drzao u igri do poslednjeg minuta. Btw, klinci kucaju kao nezdravi. Odavno ne gledah tekmu sa vise kucanja. Pri tome neka od njih su izgledala veoma rizicno. Kod Mege najbolji Vujovic (20 poena, 12 skokova, 3 blokade), a kod Zvezde Radonjic (20 poena, 8 skokova i 5 asista).

Link to comment

Ovde da odgovorim na ovo

Mislio sam na 94` godiste. Znam da vise preferiras Miljenovica (koji je god. dana stariji) ali videcemo ko ce se bolje snaci u ozbiljnoj seniorskoj kosarci. Moj tip je ipak Vasa pre Miljenovica. Znam da si stanovista da je domaca liga smesna, ali ipak je impresivna cinjenica da ce Micic uskoro da prevazidje i tu konkurnciju (ne mislim na Superligu).
Ok za 94. mada je i to dosta nategnuto za evropski okvir. Cini mi se da se sluzis amareovskim frljanjem davanja titula naj u Evropi. Ne igraju mladje kategorije samo ovde, a Micic se nije pokazao kao najbolji protiv konkurencije letos. A sto se tice tog parametra za odredjivanje talenta, onda je Cvele > Micic. Stariji je samo 4 meseca, starter je u jadranskoj ligi i ima pristojan uticaj na igru. Perspektiva je potpuno druga stvar, ovi momci su talentovani i mogu biti odlicni igraci, ali po samom kosarkaskom talentu Miljenovic ih sije za koplje. Sto ne znaci da ce biti bolji, ali njegova gornja granica je mnogo iznad.
Link to comment
http://www.juniorskaligakss.com/sr/box.php?id=83&t=1297629300U Kovilovu danas jedna od najboljih utakmica ove godine u JJL i pobeda Hemofarma posle 2 produžetka. C. zvezda vodila 11 razlike i tada imala 2 slobodna bacanja (nije ih iskoristio Cvetković) i loptu sa strane (odbranjen napad), posle toga Hemofarm stiže i ulazi se u egal završnicu. Pri vođstvu Zvezde 2 razlike Hemofarm ima napad, na 2-3 sekunde do kraja Anđušić iz veoma neugodne pozicije, gotovo u padu, pokušava za 3 poena i pritom biva slučajno fauliran od Čvorovića koji se okliznuo i zakačio ga rukom. Daje 2 od 3 slobodna bacanja i ulazi se u produžetak. U produžetku jedni pa drugi naizmenično prelaze u vođstvo 1-2 poena. 2 sekunde pre kraja Radonjić pogađa trojku za vođstvo Zvezde 100-97. Vučurović traži tajmaut, lopta dolazi do Anđušića koji, neuspešno branjen, iz ćoška pogađa 3 poena uz zvuk sirene. U 2. produžetku Zvezda promašuje 2 slobodna bacanja na +1, zatim Hemofarm pogađa oba bacanja i dolazi u vođstvo. Zvezda je imala poslednji napad od 7-8 sekundi ali ga nije realizovala.U Zvezdi Cvetković dominantan (tripl-dabl), vidi se da je željan igre, u Hemofarmu najbolji Luka Mitrović, dečko je stvarno odigrao fenomenalno.
Link to comment

planiram da idem da gledam ovaj juniorki turnir u zelezniku. ako je neko voljan neka se javi da idemo zajedno, posto ja ne znam ni kako da odem do tamo, ni gde se hala nalazi. jos ako neko ide autom voljan sam da platim troskove puta. bilo bi lepo da se zaljubljenici u kosarku sa PPP-a okupe u zelezniku.

Link to comment
Sjednes na 88 i nakon jedno 45 minuta pitas nekog kad ce hala u Zelezniku :lol:
45 minuta...brate, pa ne gleda mi se bas toliko :Dako neko ima auto i ide da gleda mogli bi da se organizujemo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...