Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

micic ponovo objasnio u superligihttp://www.kls.rs/nije mi jasno zbog cega nije ovako igrao na u16 ep? po prikazanim partijama u juniorskoj i u prvoj ligi on bi trebao da svojim vrsnjacima trpa po 30 poena prosecno.

Link to comment

Gledao sam na SOSu utakmicu FMP-Vizura. Naglašavam da je to prvi put da sam gledao Micića. Sjajan je napadački igrač. Odlična kontrola lopte i donošenje odluka.Ali moram da kažem da mi malo nije jasno zašto je tako malo zainteresovan za igru u odbrani. Ne želim da izvlačim zaključke nakon jedne odgledane utakmice, ali čini mi se da dečko misli da može i treba da se štedi u odbrani. Njegov odbrambeni stav jednostavno nije košarkaški kada je lopta udaljena više od tri metra od njega. A sve ovo su moje impresije iz utakmice u kojoj je njegov tim imao priliku da u poslednjem napadu ipak pobedi, Utakmica je bila izuzetno neizvesna, pa me ovakav pristup defanzivnom poslu dodatno iznenađuje. Opet kažem ponavljam, svaka čast malom na napadačkom repertoaru.

Edited by pacey defender
Link to comment

mozda zato sto vec sada misli da je zvezda. gledao sam ga uzivo samo jednom ali bas tako je delovao. saigraci kad naprave gresku gledaju u njegovom pravcu da vide kako ce on da reaguje. moguce je da gresim dusu, ali ovo su mi prvi utisci.sto obrisa post? :Dbtw, miljenovic je losiji odbrambeni igrac od njega.

Edited by kojot
Link to comment

Micic je izuzetno nadaren defanzivac. U FMPu je uglavnom imao defanzivnu ulogu protiv dve godine starijih igraca. Ima brze noge i dobar wingspan. odgovor bi mogao da bude zato sto je dva dana ranije igrao 26 minuta, a taj mec 38 minuta. A i to sto vec igra seniorsku kosarku i boli ga djoka da se toliko cima na obe strane terena. Realno, ne bi ni trebalo da igra juniorsku ligu.Zasto si obrisao post? :unsure:Isto, on je cuvao Miljenovica ceo mec i drzao ga na niskom procentu suta. Verovatno ga je Miljenovic istrosio vremenom, u prvom je dao nesto tipa 6 poena. A njega je za sada bolje pustati na sut nego braniti ga suvise blizu 1 na 1.

Edited by Joe D
Link to comment

izvinjavam se, greška je neka bila. pogrešan gumb pri editu. sad je sve kako treba.evo, prebaciću originalan tekst tamo gde treba.

Edited by pacey defender
Link to comment
Gledao sam na SOSu utakmicu FMP-Vizura. Naglašavam da je to prvi put da sam gledao Micića. Sjajan je napadački igrač. Odlična kontrola lopte i donošenje odluka.Ali moram da kažem da mi malo nije jasno zašto je tako malo zainteresovan za igru u odbrani. Ne želim da izvlačim zaključke nakon jedne odgledane utakmice, ali čini mi se da dečko misli da može i treba da se štedi u odbrani. Njegov odbrambeni stav jednostavno nije košarkaški kada je lopta udaljena više od tri metra od njega. A sve ovo su moje impresije iz utakmice u kojoj je njegov tim imao priliku da u poslednjem napadu ipak pobedi, Utakmica je bila izuzetno neizvesna, pa me ovakav pristup defanzivnom poslu dodatno iznenađuje. Opet kažem ponavljam, svaka čast malom na napadačkom repertoaru.
dobro, ne moras da nam nabijas ovo na nos. angry.gifdobar je micic, ali miljenovic je neverovatan.
Link to comment
dobar je micic, ali miljenovic je neverovatan.
Nema sumnje ko je veci talenat, ali Micic je izvesniji da postane igrac. Reprezentativac, cak. Miljenovic ima da radi puno na telu i sutu, nije sigurno da ce preneti uticaj na seniorsku kosarku.
Link to comment

kojot:

mozda zato sto vec sada misli da je zvezda. gledao sam ga uzivo samo jednom ali bas tako je delovao. saigraci kad naprave gresku gledaju u njegovom pravcu da vide kako ce on da reaguje. moguce je da gresim dusu, ali ovo su mi prvi utisci.
Micic je izuzetno nadaren defanzivac. U FMPu je uglavnom imao defanzivnu ulogu protiv dve godine starijih igraca. Ima brze noge i dobar wingspan. odgovor bi mogao da bude zato sto je dva dana ranije igrao 26 minuta, a taj mec 38 minuta. A i to sto vec igra seniorsku kosarku i boli ga djoka da se toliko cima na obe strane terena. Realno, ne bi ni trebalo da igra juniorsku ligu.
Baš mi je drago da čujem ovo. Ako se radi o kvalitetnom odbrambenom igraču, onda nemamo razloga da brinemo.Kako reče već neko, citirajući već nekog - rasipanje je talenta forsirati klinca da igra juniorsku ligu, ako je već krenuo da trenira sa seniorima i igra seniorsku košarku. A Micić igra li igra ovu našu ligu, kakva god da je.
Isto, on je cuvao Miljenovica ceo mec i drzao ga na niskom procentu suta. Verovatno ga je Miljenovic istrosio vremenom, u prvom je dao nesto tipa 6 poena. A njega je za sada bolje pustati na sut nego braniti ga suvise blizu 1 na 1.
Gledao sam treću i četvrtu četvrtinu. Mislim da se u poslednjoj četvrtini nisu mnogo čuvali. Pamtim neke Miljenovićeve skokove u direktnom duelu sa protivničkim igračima, dok je Micić van linije za tri poena. A nije bilo preuzimanja. Mislim da su treneri razdvojili njih dvojicu na kraju meča. Edited by pacey defender
Link to comment

Slabi su. Bojic i popovski su jump-shooting cetvorke, Bezbradica je uzasan, Vujovic je premekan, niza verzija Besovica. Jankovic bi morao da poradi na sutu i tehnici da bi uopste mogao da ima poziciju u seniorskoj koasrci, jer ovako nije ni 3 ni 4 ni 5. uopste, cela generacija je mnogo jaca na spoljnim pozicijama.

Link to comment

Kadetska reprezentacija osvojila prilicno ubedljivo neki turnir u Zenevi, bili Francusku, Spaniju i Sloveniju 2x sve preko 20 razlike. To je sve sto znam, nema informacija na sajtu saveza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...