Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Prati li neko juniorski turnir Trofej Beograda??? Backo je izgleda skinuo dosta mase, deluje kao odlican prospekt na petici. Tu ne bi trebali da imamo problema u buducnosti ako se klinci budu kvalitetno razvijali, Dimitrijevic,Backo,Marjanovic,Pavlovic itd.

  • +1 1
Link to comment
On 31. 8. 2024. at 17:02, Micko8 said:

Prati li neko juniorski turnir Trofej Beograda??? Backo je izgleda skinuo dosta mase, deluje kao odlican prospekt na petici. Tu ne bi trebali da imamo problema u buducnosti ako se klinci budu kvalitetno razvijali, Dimitrijevic,Backo,Marjanovic,Pavlovic itd.

 

kakvi su utisci sa turnira Micko?

Link to comment

Igokea je razbucala CZ i Megu i osvojila turnir. Crvena Zvezda je pruzila bolji otpor , bio sam iznenadjen kako je Igokea lako dobila Megu u finalu. Partizan nije ucestvovao na turniru. Crvenoj Zvezdi i Megi nisu igrali igraci koji su 2006 godiste , osim ako su na turniru mogli igrati samo  igraci 2007 godiste i nize. Prosle godine na istom turniru su ucestvovali i igraci kosji su imali 18 godina. Spomenuo sam Backa, deluje da je izgubio nekoliko kilograma, lakse se krece, ima dosta zanimljiv napadacki repertoar. U CZ su Marjanovic i Lucic glavni igraci . Mislim da su obe ekipe dosta mrsave sa igracima na spoljnim pozicijama. Visoki Lazarevic iz CZ deluje kao sleeper, dobra visina i gradja ali moraju dosta rade sa njim.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Igokea je razbucala CZ i Megu i osvojila turnir. Crvena Zvezda je pruzila bolji otpor , bio sam iznenadjen kako je Igokea lako dobila Megu u finalu. Partizan nije ucestvovao na turniru. Crvenoj Zvezdi i Megi nisu igrali igraci koji su 2006 godiste , osim ako su na turniru mogli igrati samo  igraci 2007 godiste i nize. Prosle godine na istom turniru su ucestvovali i igraci kosji su imali 18 godina. Spomenuo sam Backa, deluje da je izgubio nekoliko kilograma, lakse se krece, ima dosta zanimljiv napadacki repertoar. U CZ su Marjanovic i Lucic glavni igraci . Mislim da su obe ekipe dosta mrsave sa igracima na spoljnim pozicijama. Visoki Lazarevic iz CZ deluje kao sleeper, dobra visina i gradja ali moraju dosta rade sa njim.

 

jel ima nekih snimaka Backa?

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Umalo sorka izmedju reprezentativnih drugara Stanojevica i Plisnica. Cemu ono kurcenje Stanojevica posle poentiranja nad protivnikom koji lezi povredjen na terenu, unosenje u lice Plisnicu dok ovaj lezi na terenu:unsure: Imaju li neki licni sukob, deluje da je tako. Ali kako neuroticni Klipa sutira svog igraca dok ih razdvaja:laugh:

Edited by Micko8
Link to comment

Kostic ima talenat i za neka kreativna dodavanja. U prvoj cetvrtini je imao asisteniciju za Nedeljkovica, prilikom driblinga iza ledja bez gledanja od parket ali je ovaj nazalot promasio polaganje a onda je imao i uspesno dodavanje od kosa do kosa. Opasan je potencijal Kostic, potencijalni naslednik Bogdana Bogdanovica u reprezentaciji..

Edited by Micko8
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...