Jump to content

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

5 hours ago, kralj said:

A šta je sa Radošićem baš? Zašto nije igrao? 

Navodno on i Stankovic su otkazali kako bi se spremili za klupsku sezonu, Drezgic takodje.

Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

:laugh:  I onda dovedu patuljka iz Brazila, nema sta interes srpske kosarke na prvom mestu:) Kada budu forsirali najtalentovanije mlade igrace iz svoje skole u seniorskoj ekipi na ustrb rezultata, mozda im i poverujemo. Ti mladi igraci ne mogu da dobiju dansu ni u FMP-u. Coki je neverovatna bitanga.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Svi kosarkaski savezi su se zahvalili kss-u na fantasticno organizovanom turniru. Samo iz litvanije se nisu zahvalili jer ocigledno pamte zakucavanje  in your face preko sabonisa

  • +1 1
Link to comment
Quote

 

On je istakao njegovu manu, ali je zato nabrojao sve dobre stvari u njegovoj igri

- On je trebalo već da igra, ja ga vidim da vredi. On ima svojih mana, nije baš nešto naročito brz... Međutim, sve vidi. Ima dobar pas, dobar dribling, ima srce pre svega! Samopouzdanje da hoće on da reši utakmicu. Ima solidan šut. Zašto bi on morao da igra za OKK Beograd? To nije dovoljan nivo za njega. Može više - objasnio je Vlade Đurović.

 

Vlade izlapeo:)

Link to comment
23 hours ago, Micko8 said:

Ne slazem se sa tobom oko buducnosti. Mislim da sledece godine i 2006 godiste ima sansu da se bori za medalju ako se svi odazovu, pre svega  Bosnjakovic i Radosic kao dva najbolja igraca nase reprezentacije. Sledece godine je U17 SP a tu cemo se tesko plasirati sudeci po tome kako kadeti igraju u pipremnim mecevima, daj boze da opstanemo u Divizji A.

 

 

2006 koliko se secam prosle godine su u Makedoniji od 16 ekipa bili 13-ti.

U generacijama 06 i 07 se najvise su umesali prste kojekakvi menadzeri u saradnji sa raznim selektorima i ljudima iz saveza.Ove sezone su u 07 recimo prosli neki igraci koji nisu imali ni tri minuta u proseku u svojim klubovima.Na zalost useh generacije 05 mislim samo da ce pojacati mesetarenje i sve ostalo sto se radi kod nas ali eto vreme ce pokazati da li ce se nesto na bolje promeniti ili nece.

Link to comment

Upravo zbog toga sto nisu povedeni bolji igraci na taj turnir a mislim da ih ima poprilican broj a i na samom turniru u grupnoj fazi se povredio Radosic , sto je bio veliki hendikep za tu ekipu . Mislim da je i to 2006 godiste veoma kvalitetno. 

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...